2733
2739
عنوان

اطلاعات در مورد لیزر موهای زاید

| مشاهده متن کامل بحث + 738636 بازدید | 1751 پست
دنیز جان من رفتم دکتر شیرزادی. پنجشنبه. با نت برگ. ولی با اینکه بهشون تاکید کردم که من دفعه پیش سوختم و اونا هم گفتن مگه میشه؟ احتمالا دستگاه تندیس الکساندریت نبود و از این حرفها..... ولی بازم دوباره منو سوزوند. دیگه خسته شدم. نمیدونم شاید دیگه اصلا سراغ لیزر نرم. دستگاهش الکساندریت بود اما کولینگ نداشت!!!!! گفت قراره تهیه کنیم!!!! فقط با یه کیسه یخ برام خنک می کرد که اونم اصلااااا تاثیر نداشت. نمیدونم مشکل از پوست منه یا دستگاه و درجه اینا. خیلی هم بیشتر از قبل سوختم. همش دستم پماده. خیلی هم میخاره. دیوونه شدم.
وای نه اگه کولینگ نداشته باشه نمیرم. مرسییییییییییی مانلی جان که اومدی تجربتو گفتی. کدوم قسمت بدنتو رفتی؟ چجوری حساب کرد؟
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه میشه الکساندریت 2014 کولینگ نداشته باشه. خالی بسته حتما! رنگ پوستت خیلی تیرس؟؟؟
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
2728
من دوست دارم همه ی بدن به جز بیکینی رو برم لیزر کنم . اولین جاها هم صورت و روی شکم و کمرم هست . صورتم پر مو و موهاش اصلا نازک نیست و بلندن . به نظرتون جواب می گیرم با لیزر؟ ضمنا من الان در حال اقدام برای بارداری هستم و نمی دونم کی باردار می شم . به نظرتون برم لیزر اشکال نداره ؟
من لیزر رو بخاطر بیکینی رفتم تو میخوای بیکینی رو نری؟
اگه قصد بارداری به این زودی رو داری نرو. چون هم لیزر نکنی بهتره تو دوران بارداری. هم اینکه هورمونا توی دوران بارداری بهم میریزن و موی زائد زیادی رشد میکنه تو بدن. بهتره بعد از بارداری بری
2738
دنیای من ، منم هم پوستم سبزه هس با موهای تیره برای همین باید دنبال دستگاهی باشیم که رو پوست ما اثر کنه چون مراکز لیزر معمولا تنها دستگاهی که دارن و همون رو پیشنهاد میکنن
دوستان من رفتم کلینیک سرو پیش خانم تهرانی وای چه دردی داشت من برای صورت رفتم بهم گفت دفعه ی بعد برای خودت کرم بی حسی بیار 4 سال پیش که رفتم بیمارستان رازی زینک اکساید و یخ در اختیارمون میذاشتن اینجا فقط لیزر میکنن حالا مهم نیست جواب بده از بیمارستان رازی که جواب نگرفتم البته اونموقع موهام اینقدر سیاه و ضخیم نشده بود.
اگه دکتر شیرزادی کولینگ نداشته پس مثل اسکین پلنت قدیمیه. بدرد نمیخوره. مانلی جان ممنون که گفتی!! خالی بستن پس. مگه میشه کولینگشو بعدا تهیه کنن؟ !! من به نظرم اینها سر نت برگ به این راحتی ها انقدر تخفیف نمیدن. احتمالا اگه بری برای پا 12 تا نت برگ بخری 12 تا پالس میزنن. در صورتی پا خیلی بیشتر از 12 تا میشه بقیشو باید نقدی دوباره حساب کنی. به نظرتون اینطور نیست؟ من که یکبار با نت برگ رفتم خالبرداری کلینیک نایذی تو گاندی. گفت خالت زیاد سطحی نیست یکم برجستست 50 هزارتومان باید نقدی بدی. با نت برگ 5 تومن بود!!! فک کن 50 تومن نقدی دادم!
2706