2733
2739
عنوان

اطلاعات در مورد لیزر موهای زاید

| مشاهده متن کامل بحث + 738612 بازدید | 1751 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دنیا جان من سبزه هستم اما نه خیلی علتش هم آفتابی بود که سال پیش گرفتم مشکل هورمونی هم ندارم نه. راستش پرزی به اون صورت نداشتم هیچ کدوم از جاهایی که لیزر کردم حتما خبر پیشرفتو می دارم اینجا عزیزم
بچه ها اگه میخواید برید جردن نت برگشو بخرید. هر دو ساق پا میشه 61200 البته اگه اینم مثل نگین تندیس نباشه و این تعدادا الکی نباشه. چون تو نگین تنیس تعدا پالسها رو میشمرن و بر اساس اون پول میگیرن. تعدادش هم همیشه از اون چیزی که خودشون تو نت برگ گفتن بیشتر میشه
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
یه خرده هم خالی بندیه! نوشته زیربغل کامل 7 تا نت برگ. قیمت نت برگ بدون تخفیف رو نوشته 30000 تومن. یعنی زیربغل بدون نت برگ 210000 تومن بوده. که دروغه بچه ها میگفتن 75 تومنه!
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
کلا خیلی خالی بندیه. من که اصلا راضی نبودم. یه کلینیک دیگه هست که اونم الکساندریت 2014 داره. من دیروز زنگ زدم خیلی خیلی مودب و با حوصله بودن. نت برگ هم گذاشتن. http://netbarg.com/tehran/deal/cat:15/%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%AA-2014-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B7%D8%A8-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%85-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-86-%D8%AA%D8%AE%D9%81%DB%8C%D9%81-%D9%88-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%AA%D9%86%D9%87%D8%A7-9,800-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%AC%D8%A7%DB%8C-70,000-%D8%AA
2738
دنیا جان اینی که گذاشتی قیمتش بهتره ظاهرا.شیطونه میگه بخرم برم ببینم چجوریه. البته فعلا که هنوز مویی درنیاوردم. زیربغل و بیکینی و خط بیکینی رو نوشته 7 تا نت برگ که میشه 68600. البته بازم میگم اگه اینم پالسها رو نشمره و ببینیم تعدادی که نوشتن الکی بوده!
ساق پا رو هم دوست دارم برم ولی میترسم برم بجای 50 تومن بشه 200 تومن!
حالا این که ما فول بادی رفتیم هم همه جا رو نزدن. منم احتمالا همین دکتر شیرزادی رو میرم برای جلسه بعدی. من که از جردن خوشم نیومد. فقط از این دکتر شیرزادی نپرسیدم که پرز هم میزنه یا نه. اگه زنگ زدی اینم بپرس.
دنیا جان همههههههههههههه میگن لیزر روی پرز جواب نمیده. من نمیدونم این جردن چرا هی میگه رو پرز هم جواب میده؟! اگه پالسها رو بشمره پرز هم اگه بخوای میزنه چون برای اونکه فرقی نمیکنه پولشو میگیره
بچه ها کسی مرکز لیزر بیمارستان رازی رفته ؟ کدوم پزشکش خوبه ؟ نمیدونم پزشک انجام میده یا تکنسین ؟ دستگاهاش که خیلی جدیده زنگ زدم میگه فردا صبح بیا ولی هزینه هاش گفت باید بیاین اینجا کسی از قیمتهاش خبر داره؟
دنیز جان به نظر من اگه 3 جلسه رو یه جای مطمئن رفتی دیگه برو همین ج که نت برگ زده من خودم هم می خوام بعدنا همین کار و کنم ت 3 جلسه می رم سعادت آباد اما 4 و اگه لازم شد 5 و می رم یه جا که ارزون باشه
فلور جان قیمتاش نسبت به بیرون ارزونتر نیست. سرشون هم شلوغه. مطمئن باش تکنسین انجام میده
2706