2737
2734
عنوان

اطلاعات در مورد لیزر موهای زاید

| مشاهده متن کامل بحث + 738479 بازدید | 1751 پست
بچه ها یه سوال ما جایی می ریم سوال می کنیم لیزرشچیه مثلا می گه الکساندریت از کجا بدونیم درسته ؟!
بعد الکساندریت ها با هم فرق دارن ؟ یا مثلا همه آی پی ال ها مثل همن یا فرق دارن ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها یه سوال ما جایی می ریم سوال می کنیم لیزرشچیه مثلا می گه الکساندریت از کجا بدونیم درسته ؟!
بعد الکساندریت ها با هم فرق دارن ؟ یا مثلا همه آی پی ال ها مثل همن یا فرق دارن ؟
2731
اماندا الکسندریت رو فقط یه جاهای محدود دارن مثلا من تو مرکز جراحی میرداماد رفتم دیدم دم اتاقش زده بودن الکسندریت.ipl هم که پرسیدی اره با هم فرق دارن .خیل از دستگاهها واقعا لیزر نیستن.اغلب هم پزشک عمومی ها با iplکار میکنن تو مطب.من از یع پزشک متخصص پوست پرسیدم گفتiplهفتاد در صد بر میگرده که بنظرم کم هم نیست
مرسی خاله سارا جون اینکه گفتی
من از یع پزشک متخصص پوست پرسیدم گفتiplهفتاد در صد بر میگرده که بنظرم کم هم نیست
یعنی احتمال اینکه تعدادی از موها برگردن 70 درصده ؟
یا اینکه بعد از مدتی 70 درصد از موهایی که رفته بود دوباره می گرده ؟!
2738
اینو ببین :
http://tebmarket.com//product_IPL_%D8%AE%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C.html
یک میلیون و هشتصده .
اگه قراره برگرده و آدم بخواد کمتر هزینه کنه همینو می خره هر بار دراومد تجدید می کنه به صرفه تره .
فک کن کل بدن هر بار نیم میلیون با چهار بار رفتن می شه همون دو میلیون
آمادندا جون بله دستگاهش حقیقتا آی پی ال هست من میشناسم....... پوست هم صاف میشه چون ریشه های مو سوخته میشه............به نظر من برگشت یا عدم برگشتش به جنس و نوع مو بستگی داره و اینکه دوره درمانت رو دقیق انجام داده باشی یعنی سر تایم رفته باشی جلساتت رو.......

راستی اینم بگم به نظر من دستگاه خریدن به صرفه نیست چون این خانومی که من میرم پیشش میگفت فقط هزینه دستگاه نیست هر لامپ دستگاه چندین میلیون قیمتشه که باید بعد از اینکه یه تعداد شات استفاده شد تموم میشه و تجدیدش کرد........و اینکه اینا چون از انجمن لیزر ایران گواهی دیدن و دوره های اونجا رو رفتن جزئیات کار رو بهتر میدونن تا من نوعی..............

بازم سوالی داشتی در خدمتم
سلام بچه ها.....بازم مرسی
آماندا جونممم میبینم که کمر همت بستــــــــــــــی یه جایی رو پیدا کنی بری..... منم منتظرم به یه نتیجه برسیم شروع کنم ... ولی راست میگی نوع دستگاه رو از کجا بشناسیم... و اینکه برگرده خیلی ضد حال هست.. اینهمه هزینه آخرش :(
این دوستم که رفته بود بهش گفته بود مادام العمره دیگه در نمیاد :)
آزی جون دوستت کجا رفته بود که گفته دیگه بر نمی گرده ؟ لیزرش چی بود .
من الان چند ماهه اپیلاسیون کردم به خاطر همین پشیمونم می گم ای کاش نکرده بودم با موهای پر و کلفت می رفتم لیزرش خوب می شد حالا باید صبر کنم دربیاد بعد برم
2706