2726
عنوان

تجربیات در مورد سفر به مالزی

| مشاهده متن کامل بحث + 239771 بازدید | 1168 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
گنتینگ هم پارک رو باز اش که خیلی باحاله تا جایی که من میدونم بسته است و قسمت سر بسته اش بازه که بیشتر وسائل بازی برای بچه ها داره
ولی معبد بهشت و جهنم اونجا ست و حتما برید
٤هفته باقی مونده تا تولد پسرم طاها
عزیزم مالزی یه کشور استوائی هست و أصلا تغییر فصل نداره
یعنی الان با تابستون هیچ تفاوتی نمیکنه
فقط ٩ماه سال بارندگی داره همین
الان هم هوا خوبه نگران نباش
٤هفته باقی مونده تا تولد پسرم طاها
آمیتس جان ممنون عزیزم ولیییییییییی سوالات من هنوز ادامه داره شلمنده بخدا....

اینکه گفتی قاچاق منو یاد موضوعی انداخت قبلا از کسی دیگه شنیده بودم... چه جالب گفتی آخه تو فکرم بود برای کاهش هزینه تاکسی با دوتا ایرانی هم تور شریک بشم بعضی جاها کرایه تاکسی رو باهم شریک شیم ولیییییییی الان این حرفت و یاد فیلم taken.....
حالا...............

تو مورد شب چی؟؟ مثلا ساعت 10 شب تاکسی با بچه بخوام برگردم هتل از بازار با خرید دستم؟؟؟ امنیت داره؟؟

ببخشید ببخشید ببخشید بچه ربایی چی؟؟ ( من یکم دیوونم خیلی از قاچاق بچه میترسم بخصوص تو همین ایران حتی )

کسی بهش بر نخوره ولی مثلا ترکیه ناامنه حتی پلیس هاش!! اونجا چی؟؟ خوب دوبی امنه خیلی در ماشین باز لپتاپ توش اونم بخاطر تعزیراتشه البته.... اونجا که اونجوری نیست....

درباره خرید لوازم برقی اصلا نمیخوام بخرم تو برنامم هم نیست مگر اینکه از ایران ارزونتر باشه اونم آیپد که فکر نکنم محاله پس بیخیال:))

سایز لباسهاش چجوریه؟؟ بزرگ سایز هم داره یا همه ریزه میزه مثل تایلنده؟؟؟ شوشو من تپلی قد بلنده

با این اوضاع بارون پس باید با چتر بیام... میخواستم از اونجا بخرم یا بجای چتر بارونی بلنداشونو بخرم....

درباره غذاهام بگو تو پست قبلیم سوال کردم.....

پارک آبی مایو اجباریه؟؟؟

2706