2726
عنوان

تجربیات در مورد سفر به مالزی

| مشاهده متن کامل بحث + 239795 بازدید | 1168 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
kl sentral جایی که ما از اونجا اتوبوسهای پنانگ را سفر شدیم میگفتن از اونجا اتوبوسهای گنتینگ هم داره یه جایی مثل ترمینال اتوبوس بین شهریه اگه بخوای بری باید با مونوریل بری و ایستگاه همین نام پیاده بشی.
راستش ما روز چهارم رو گذاشتیم واسه خرید ولی میشد باغ پروانه ها و اهوها هم رفت که ما خسته بودیم و نرفتیم اخه از پنانگ حدود ساعت 3 به کوالا رسیدیم و مراکز تفریحی ساعت 6 میبست. میتونی اکواریوم هم بری .
ما هتلمون کنکورد بود و ایستگاه مونوریل بوکیت ناناس روبروش بود سوار میشدیم و اخرین ایستگاهش kl sentral بود
مرسی سپیده جون...یه سوال شما بعد از ظهر روز اول که رسیدید رو کجا رفتید؟؟؟یکی میگه بریم بینتینگ ولی بنظرم چون یکم دوره از صبح زود بریم بهتره...پتروناس هم که صبح زود باید بلیطش گرفته باشی!!!!

شما lake garden هم رفتید؟؟؟

سسسسسسسسسسسسسلام به سپیده جون خوش اومدی عزیززززززم
ان شا... همیشه به سفر و شادی باشه

حالا مونده تا حسابی سوال پیچت کنم عزیزممممممممم

آلما جون شرمنده من میخواستم بگم دریا .. آخه دریا جون پست خوب خوب گذاشته بود و گفته بود زودتر میخواد بره
هر جا هستی خوش باشی اونجا هم که باشی پارتی ما میشی دیگه (چشمک) سوالی داشتیم حتما ازتون میپرسیم

بچه ها خیلی خوبه ها که توی تاپیک دو نفر از اونجا داریم البته دریا هم اطلاعاتش کامله انگاری که اونجا زندگی میکنه

شادین جون به شما هم ان شا... خوش بگذررررررررررررره
نه اینکه بری دیگه اینورا پیدات نشه
مثل سپیده بیا سر بزن
بیا تعریفی هات رو بگو و به سوالات جواب بده ... وگرنه دعا میکنم رو صورتت جوش بزنه هههههه
من نمیدانم چرا حضرت دوست لطف ویژه ای دارد به من ...شکرت ای حضرت دوست
پری جون شما بودی اصفهانی بودی؟؟؟؟؟؟

من بلیطمو از ازانس پرندیس تو چهارباغ خواجو گرفتم خیلی دنبالش بودم تا اینکه اینجا رو پیدا کردم واقعا قیمتهاش عالیه

نسبت به جاهای دیگه شاید حدود 100تومن ارزونتره

باشه بعد سفر هم انشا.. میام :)))))
2706