2410
2553
عنوان

آلبوم عکس نی نی های آبان 88

| مشاهده متن کامل بحث + 916803 بازدید | 11000 پست
http://www.imagehost.org/ ...بعدش عکسو اپلود کن بعدش از ادرسایی که داده HTM hotlink رو انتخاب کن.. اگه اندازه ش خوب بود که هیچ. اگه دیدی خیلی بزرگ شد...... حذفش کن دوباره از توی همون ادرسایی که داده زیره عکس اپلود شده ات ادرسHTML Thumbnail Link رو انتخاب کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
وای خدا این واقعا عکس پاسپورته.عزیزممممممممم چه ماهه خدا حفظش کنه .غش کردم سارا

فاطمه جون تولد پسر خوشگلت مبارکه .چه ملوسه ماشا...

شیرین جون ماشا...موژان هم بزرگ شده.پرنسسه خانمی.الهی بگردم چه چشمهای خوشگلی داره.

الهی قربون شایان جو ن که میخواد ختنه کنه مرد بشه.

سانا جون..مریم جون....نگین جون ممنون از لطفتون..........ببینم چند نفر دیگه موندن......راستی از شقایق چه خبر...

مونا عکس نذاشته..............بچه ها من زیاد نیومدم اصلا نفهمیدم به کیا تبریک گفتم به کیا نگفتم شرمنده اگه اسم کسی رو یادم رفت.الان هم بچه رو شونمه دارم تایپ میکنم.

انشا....مبارکهههههههههههههههه همگی باشه ...............زودتر اینجا رو پر از گل بکنید دیگه
لیلا جون عکس از گل پسرت بزار دیگه............

راستی نمیدونم مهشاد پرسیده بود از پستونک که کی بهش دادم.از 20 روزگی بهش دادم عزیزم چون عادت کرده بود سینم مثله پستونکتو دهنش نگه میداشت و یکی از دلایل زخم شدن سنم هم همین بود و دکتر گفت بهش بدم.ببخش اگه جواب دیر شد.
2714
فرشته عزیزم الهی که ازین فرشته کوچولوها بازم کنارت داشته باشی........... این نگاه قشنگ ارین به دنیایی رنج و زحمت که برات بکشی هم می ارزه ..آخخخخخیشششششش........ قربون اون دستای مشت کرده ات بره خاله ات......
ماشالله ماشالله چه نینی های نازییییییییییییییییییییی
ایشالله گل پسرا رو داماد کنید و گل دخترا رو عروس و عکسه نوه هاتونو بذارید
واسه منم دعا کنیددددددددددددددد

منو که یادتون نرفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مبارکه انشا... به سلامتی فرشته جون و دریا جون هم نی نی هاشون اومدن.
آخه الهی چه جوری خوابیده .....خدا حفظش کنه نی نی خوشگلتو عزیزم.
فرشته جون سینا زایمان کردی نه؟.ههههههه از لباست فهمیدم.مال منم همین بود.راستی چه جوریه رو پیشونی پسر شما رو ماژیکی نکردن؟؟؟؟؟؟؟؟پس حتما به دکترش مربوطه....فکر کنم شما با خانم دکتر شیبانی بودین .........حالا دوزاریم افتاد.ماشا...چه قدر معصوم و ماهههههههه.باور کن با دیدن چهره اش دلم لرزید .واقعا فرشته است.
2706