2703
2553
عنوان

آلبوم عکس نی نی های آبان 88

| مشاهده متن کامل بحث + 916803 بازدید | 11000 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدای همه نی نی ها بشممممممم که لباساشون واسشون بزرگههههههههه....الهیییییییییییی...بخورمشووووووووون...ماشالله ...هزار ماشالله.....

دوست جونایی که تازه زایمان کردین هم تبریک میگم بهتون...قدم نو رسیده هاتون مبارک باشه.....
واییییییییییییییییییییییییییی خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
الهییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
چقدر کوچولو موچولو و نازن این نی نیهای نانازم هزار ماشالله
قربون همشون
خیلی نی نی کوچولو دوست دارم

خدا حفظشون کنه
بوسسس
2456
الهییییییییییییی من قلبون اون لباس خلگوشیهات بلمم کیانا جونیییییییی............. ای عزیزمممممم...... سارا همچین بچه رو پیچیدی یکی ندونه میگه عجب تجربه دار هم بوده!!....... نمیگه مامان کوچولوش هنوز خودش کوچبکه!! ایول داری. دست مریزاد......... دست تنها و زیمان طبیعی و اینجور بچه داری...... هزار ماشالللللللللللله.......... از لباس پوشوندن به بچت میشه فهمید که چقدر اعتماد بنفست بالاست..... همیشه شاد باشی
پسر منم زیاد سکسکه میکنه ........هر وقت شروع میکنه به سکسکه بهش شیر میدم اروم میشه

مامانا نی نی هاتون شیر رو برمی گردونن یا نه ؟؟؟ تازگی ها پسر من کمی برمی گردونه ...طبیعیه ؟؟؟

فردا می خوایم پسرمونو ختنه کنیم ...........برا پسر کوچولوی من دعا کنین زیاد درد نکشه

نی نی سارا جون دخمل خوشگلی داری دا برات نگه داره

همه نی نی های ابانی خوشگلن
ممنون خاله نگین جووووووووووووووون...چقدر به ادم انرژی میدی......به خودم امیدوار شدم.....ههههههه

ممنون کیانا جون..سلامت باشی عزیزم...ان شالله به سلامتی علی کوچولو رو ختنه کنین...

کیانا فکر کنم طبیعیه نی نی ها شیر برگردونن.. باید ببینی خودت چی خوردی که اینجوری میشه...
موفق باشیددددددددد
2714
به به چه نینی های خوشگلی خدا حفظشون کنه. فاطمه جون بازم بهت بابت این گل پسر تبریک میگم.
بهار جونم مرسی از راهنمایی هات خوبت ایشااله سینه هاتم هر چه زودتر بهتر بشه. ظاهرن این زخم معضلیه که اکثر مامانا بهش دچار میشن. زود خوب میشه.
2706