2703
2716
عنوان

آلبوم عکس نی نی های آبان 88

| مشاهده متن کامل بحث + 916803 بازدید | 11000 پست
هرچی یاسمین جون بگو خدایا شکرت!!.همین من من کله گنده که اینجا در خدمتونممممممم!! بلایی سرمامانم اینا میواوردم وقتی نوزادو بودم که همه سر سلامتی به مامانم میدادن!!...... تلافی همه داداشای ارومم رو من یکی بجا اوردم!!......... طفلی مامانم هنو یادش نرفته!!........هه هه هه هه هه ..........طوری نیسسس......عوضش کلی عزیزه.......... بچه که اذیت نکنه که بچه نیس .بزرگه!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
لیلا جان قربون رادین جون بشم از طرف من ماچش کن من دخملم ماه دیگه بدینا میاد عزیزم چه وسایلی با خودت بیمارستان بردی اخه من هم میخوام برم اتیه اتاق خصوصی هم گرفته بودی بی زحمت برام توضیح بده
ای من به قربانتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت..........خاله ایی!!!!..........نفس من بیدیییییییییی..آلبالووووووو.. گیلاسسسسسسسس..........نینااااااااسسسسسسسس..شفتالوووووو......پلمبیر..... خدایا!! همشونو سپردم دستتا!!! مواظبشو باش از دم!!..........جون جون جوننننننننن..........لیلا جون خیلی خیلی خیلی مبارکت باشه.... عزیز دل!
شیرین جان

فقط کریر یا ساک حمل نوزاد و پتوی دورپیچ. لوازم ارایش و لباس برای برگشت به خونه. اگر هم قصد پذیرایی از مهمون دارید چیزهای لازم رو ببرید (مثل شیرینی یا ترجیحا شکلات)
لباس که خودشون به نی نی میپوشونند و توی بیمارستان هم به خودتون لباس و وسایل لازم رو میدهند. برای تعویض نی نی و خودتون هم وسایل در اختیارتون میذارن. من کمپوت گلابی با خودم بردم که برای راه افتادن شکم خوبه و قطره شیرافزا. آبمیوه طبیعی هم برام آوردند که چسبید!!
من شوهرم شب موند پیشم و توی تمام کارها بهمون کمک کردند. در مورد نحوه تعویض آموزش دادند و کمک کردند شیردهی رو شروع کنیم. در مجموع تجربه خوبی بود.
اصلا نگرانی بابت بیمارستان نداشته باش و با خیال راحت و آرامش از روزهای آخرت لذت ببر!
عمر دو بایست در این روزگار
2714
سلام به همه مامانهای خوشگل.لیلا جون مبارکه عزیزم.چه گل پسر ماهی داری.خدا حفظش کنه.
بچه ها از اونجایی که من این چند وقته خیلی دچار دردسر بچه داری شدم و بچه کلی نفخ کرد و اذیت شد.و من که تنها مهارتی در تشخیص گریه های بچه نداشتم و کلافه شده بودم به توصیه یکی از دوستان چند تا کتاب تهیه کردم که واقعا میتونم بگم تا عمر دارم مدیون راهنمایی اش هستم.حالا نمیدونم به دردتون بخوره یا نه واگر مثل من کسی هست که تنها باشه و حتی بغل کردن کودک رو هم بلد نباشه این کتابها خیلی میتونه کمک کنه.مخصوصا کتاب ماساژ کودک که خیلی خیلی خیلی به دردم خورد و باعث تسکیم قولنج بچه ام شد و دو شبی را باعث شد راحت بخوابه.و بسیاری دیگه از سوالات خودم تو این کتابها پیدا کردم.این که هر روز چه طور با بچه رفتار کنیم که درست باشه و من نمیدونستم.جالبه بدونید تو این کتاب نوشته که وقتی از گریه زیاد بچه کلافه و مستاصل میشید و نگرانید بچه اینو میفهمه و بیشتر گریه میکنه من تو این دو روز خونسردیمو بیشتر حفظ کردم وقتی خسته میشدم صورتمو میشستم و با آرامش و اعتماد به نفس که بغلش میکردم بهتر میشد.و یا اینکه برای اینکه بچه بهتر باد گلو بزنه قبل ازشیر خوردن بهش دو قاشق چایخوری آب جوشیده سرد بدهید راحت تر دفع باد میکنه و برای پسر من موثر بود.وووووووووو
دو کتاب بچه داری زیباست و ماساژ کودکان را مخصوصا توصیه میکنم
img98.com Image Upload Center
یاسمین جوووووووووووون ممنون از راهنمائیات، منم این کتابا رو دارم همشو خوندم ولی اون بچه داری زیباست رو ندارم باید جالب باشه ندیدمش اصلا
چه توصیه های خوبی کردی، بازم ازت ممنونم
یه کتابم من از همین نی نی سایت گرفتم به نام خواب کودک اونم مطالبش فوق العاده است و دونستنش می تونه خیلی کمک کنه.
تو از هممون جلوتری تو رو خدا چیزای جدید یاد میگیری بیا به ما هم بگو.
پسر گلتو از راه دور می بوسمشششششششش هزار تا
سلام
وای چه نی نی های نازی!

هزار ماشالله به آریانوش و موژان جون.بزرگ شدن دیگه.اسفند یادتون نره.

لیلا جون آقارادین رو ببوس.قیافه اش مردونه است.ماشالله.

مونا جون بازم عکس بذار.دلمون آب شد.ویانا گلی روببوس.

انشالله بقیه مامانا هم بسلامتی زایمان بکنن و بیا ن عکس بذارن.
فَإنَّ مَعَ العُسرِ یُسرًا، إنَّ مَعَ العُسرِ یُسرًا
به یقین با هر سختی، آسانی هست. آری مسلّماً با هر سختی، آسانی هست.سوره‌ی شرح، آیه‌ی 5 و 6
2706