2410
2716
عنوان

آلبوم عکس نی نی های آبان 88

| مشاهده متن کامل بحث + 916803 بازدید | 11000 پست
سلام نگین جون. مرسی از کار قشنگی که کردی. به همه مامانا تبریک میگم. ایشااله من و تو بقیه مامانای منتظر هم عکس نینی هامون رو میذاریم اینجا. فکر کنم عکس پسر یاسمین رو نذاشتی. منتظریم که عکسای رادین پسر لیلا و کوروش پسر سحر و دینا دختر مینی رو هم ببینیم. راستی یه سوال مگه اسم پسر مینا کیانوش نبود پس چرا نوشتی کیارش؟
راستی منتظر عکسای یاشا پسر پریسا ، محمد علی پسر مامان بهار و کیاراد پسر مامان سوما هم هستیم. مامانا تنبلی نکنین دیگه بیاین عکسای نی نی هاتونو بذارین من که عکس هر کدوم از نی نی ها رو میبینم گریه م میگیره اخه چند ماهه که همه کنار هم انتظار میکشیم. حالا دیدن نتیجه ش خیلی قشنگه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سانا جان ... درست کردم اسم کیانوش قلقلی رو.... مرسی از تذکرت............اما عکس پسر یاسمن..من ازش عکس ندارم اگه از بچه ها کسی عکسش روداره بذاره لطفا من همینا رو داشتم .
آوید جان من از http://www.imagehost.org/ روی اپلود عکس میرم عکس منتخب رو اپلود میکنم بعدش از روی ادرسهایی که بهم داده ادرسی رو که مربوط به : HTML hotlink هستش رو انتخاب میکنم .. اینجا پیست می کنم...
2714
ImageHost.org ..........بالاخره پس از جستجوی زیاد... عکس گل پسرمونو پیدا کردم... از وبلاگ مامانش اوردم...بلههههه.. جناب آقای آریانوش خان جان!!!....... پسر خوشگل یاسمین .. اولین نوزاد کلاب ابان 88
نگین جون دستت درد نکنه.چه کار جالبی کردی.اینجوری همه عگسها یک جا جمع میشه.انشا....به زودی عکس گل پسر خودتو ببینیم.

از همین جا تبریک به همه دوستان گلم که زایمان کردن میگم.شرمنده این چند روز آریانوش خیلی بی تابی میکنه و شبها تا صبح بیداره.وقت نکردم بیام تبریک بگم.انشا...سر موقع جبران میکنم.
یاسمین ماشالاااااااااااااااااااا
پسرت خیلی بزرگ شدهههههههههه هزار ماشالا
تو رو خدا یه گاهی سر بزن این نی نیا که بدنیا میان چه بلایی سر ماماناشون میارن که دیگه 1 دقیقه هم نمیان اینجا بابا یه دقیقه هم در روز وقت نمیدن!!!
دارین کم کم ما رو می ترسونیناااااا
شقایق جون باور میکنی من تو این مدت که از تولد آریانوش گذشته سه ساعت در روز نخوابیدم.تا 10 روز اول که درگیر زردی اش بودیم و سه روز دستگاه آوردیم خونه و من عین سه شب پلک رو هم نزاشتم و همش گریه میکردم و هر یکساعت به یکساعت بهش شیر میدادم.بعدش که تازه بچه خوب شد سرماخوردگی گرفت.الان مطب پزشکان اطفال هم آلودست و طفلی یک هفته هم مشغول رفع سرماخوردگیش بودیم.خودم هم که اوایل شیر نداشتم و نوک سینه هم نداشتم و بچه 400 گرم تو همون هفته اول کم کرد.الان هم سینه هام هنوز خوب نشده و نوکش زخمه و دیشب پمادمو عوض کردم.گاهی با گریه به بچه شیر میدم آخه واقعا دردش عذاب آوره.الان هم ده روزیه که شبها نفخ شدید میکنه و تاصبح گریه میکنه و جیغ میکشه .دکتر بهم گفت شیر گاو نخور نفخ بچه رو زیاد میکنه.تغذیه ام بهم ریخته و بی خوبی شیرمو کم کرده و بچه گرسنه میمونه.دیروز بعدازظهر طفلی از گرسنگی همش دستشو میخورد.حالا امروز میخوام برم دکتر خواهش کنم شیر خشک کمکی بده تا کم کم بتونم به اوضاع عادی برگردم.

اگه یادت باشه حاملگی سختی داشتم و الان سختی هاش ده برابر شده.ولی عشق مادری جبران همشو میکنه .امیدوارم چلگی اش که رد بشه خوب بشه.....تا 15 روز خوب بود و شبها میخوابید هر روز یک جوره دیگه.

ببخشید سرتو دردآوردم.الان هم که تونستم بیام خوابیده.انشا...نی نی شما بچه آرومی باشه و مشکلات منو هیچکی پیدا نکنه.مخصوصا یکی مثل من دست تنها توشهر غریب.

عزیزم هنوز هیچکدوم نتونستیم شباهتشو پیدا کنیم.یک ترکیبیه از هردومون.
2706