2703
2716
عنوان

آلبوم عکس نی نی های آبان 88

| مشاهده متن کامل بحث + 916803 بازدید | 11000 پست
سلام سنا جون خوبی.خانمی.مگه میشه شما رو فراموش کرد از دوستان خوب و ابتدایی کلوپ بودی و هستی.من که واقعا همیشه به یادت هستم و بودم و مطمئنم خیلی زود عکس نی نی خوشگلتو اینجا میبینیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سنا جان همه بفکر تو هستن همه هم تورو یاد میکنن اون روز هم که اون اتفاق برات افتاد همه عزا دار شدیم..... دختر گلی ایشالله ای نسری با خیال راحت و بدون هیچ حرص و جوشی بچه اتبدنیا میاد. در ضمن من تو وبلاگ نظر دادم ولی کد امینیتی که گذاشته با اینکه صحیح وارد میشه ولی قبول نمیکنه......... خیلی احزابم خورد شدااااااااااا!!!!!!!!!!!کلی نوشتگی کرده بودم!!
2456
2714
مامانای ابانی قدم فرشته هاتون مبارککککککککککککککککککککککککککککککککک

مامان سوما جونم مبارکهههههههههههههههههه چه پسمل خوردنی داری چه قدر دوست داشتم اقا کیارادت رو ببینم ایشالله همیشه سلامت باشه
خدایاااا تو زیباترین حضور زندگی منی😍(سلام بر ابراهیم ❤️)مردی از تبار ✨نور و ایمان ✨که در سخت ترین روزهای زندگیم ناجی من شد 🙂(شهید ابراهیم هادی)برای روح بزرگش صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ، ایشالا که حاجت روا باشی🙏
2706