2733
2734
عنوان

درد شدید هنگام استفاده از اپلیکاتور

148667 بازدید | 38 پست
خانوما شما هم وقتی میخواین قرص یا کرم واژینال استفاده کنین با اپلیکاتور دردتون میگیره؟؟
چیکار میکنین؟شوهرتون براتون این کارو میکنه یا خودتون؟
من عفونت دارم اما هرکاری میکنم نمیشه؟خودم که اصلا نمیتونم شوهرم براممیکنه اما از بس دردناکه نمیشه...آخرشم من میگم بیخیال .اونم عصبانی میشه
نفسم میگیرد در هوایی که نفسهای تو نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چی؟؟ شوهرت واست انجام میده؟؟
حتما خودتو خیلی سفت میگیری و گرنه منم الان دارم هرشب استفاده میکنم فکر میکردم خیلی سخت باشه ولی اینجوری نیست مگه اون همش چقدر ضخامت داره عزیزم؟؟
به حالت نیمه خوبیده دراز بکش زانوهاتو از هم باز کن پاتو زمین بذار و اروم اروم بذار
یا حضرت رقیه امید هیچ کسو ناامید نکن  *فاالله خیرا حافظا و هو ارحم الراحمین *
هرکاری میکنم نمیشه....خودم اصلا نمیتونم.وحشتناکه..قبلا استفاده کردم...دفعه های قبلم همسرم اینکارو میکرد اما اینقد درد نداشت..اما این دفعه اصلا نمیشه
2738
من کلی درد تحمل کردم فکر کردم دیگه کامل رفته داخل ...ازش میپرسم رفت؟میگه اصلا هرکاری میکنم نمیره داخل...گریهههههههههههههههه
من دکتر رفتم دکترم گفت علائم عفونت خفیف داری الانم دارم پماد کلوتریمازول با اپلیکاتور میزارم نزدیکی ضرز داره الان؟؟؟
یا حضرت رقیه امید هیچ کسو ناامید نکن  *فاالله خیرا حافظا و هو ارحم الراحمین *
بچه ها دکی به من گفت بیشتر خانومها از همسراشون عفونتو میگیرن واسه همین به شوشوی من هم قرص مترونیدازول داد اگه فکر میکنین بعد نزدیکی بیشتر میشه عفونتتون به دکی بگید به همسری هم قرص بده
پسرم، همه زندگی من!
2706