2733
2734
عنوان

احتمال خطا سونوگرافی در تعیین جنسیت پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1164384 بازدید | 1379 پست
و جالب اینکه هر دو دکتر هم از گفته خودشون اطمینان صددرصد داشتن
و منم رفتم سیسمونی پسرونه گرفتم و دو هفته بعدش بهم گفتن دختره
دیگه بقیه چیزیا رو فعلا نخریدم .. واقعا نمیدونم جنسیت بچه چیه
ضمنا پی هاش ادرار تو هفته چهاردهم ٦ بود .. از روی پی هاش میشه دونست جنسیت نی نی رو؟ از سونوگرافی که اصلا به کلی قطع امید کردم
هر ماهی که میرفتم یا میگفتن هنوز کوچیکه یا وضعیت خوابیدنش اصلا مناسب نیست تا هفته ٢٧ سونو چهار بعدی گفتن پسر و هفته سی ام سونو سه بعدی گفتن دختر..
!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم یک جا دیگه برو قبلشم حتما بستنی یا یک چیز خنک بخور و شیرین یک جای معروف و مطمئن برو
از روشهای قدیمی به نتیجه نمی رسی فایده نداره
یکسری وسایلتو اسپرت بگیر مثلا لباسها رو نارنجی بگیر یا کرم که به هردو جنس بخوره
2731
سلام بچه ها منم هفته 25 هستم
یک بار تو هفته 16 و یک بارم تو هفته 19 رفتم سونو هر دو بار یارو گفت هیچی مشخص نیست
چیزی نمیبینم چون بچه به پشت خوابیده اما هر دو بار گفت احتمالا پسره
بهش گفتم شما که چیزی ندیدی حالا من لباس دخترونه بخرم یا پسرونه؟
گفت برو پسرونه بخر دوباره برای 10 اردیبهشت نوبت گرفتم این بار میخوام برم یک جای دیگه
چون فکر میکنم این دکتره دوست داره به همه بگه بچشون پسره لابد فکر میکنه همه پسر دوست دارن و خوشحال میشن
چون به دست منم تو هفته 14 گفته بود خیلی زود اومدی برای جنسیت چیزی مشخص نیست اما پسره
به نظر شما میتونم همینطوری رو حرفش حساب کنم؟
CafeMom Tickers

پسر دلبندم سورنا 29 تیر 92 پاهای کوچولوش رو به زندگیمون گذاشت و خوشبختی رو به منو باباش هدیه کرد خدایا به خاطر همه چیز ممنون.
وااا سونیفول من نمیدونم چی باید بگم.
این خیلی عجیبه این همه میگن سونو 3 بعدی 4 بعدی قابل اعتماده بعد اینطوری؟!!!!!!!!
منو باش که به حرف یارو که با یه سونوی معمولی هیچی ندیده گفت بچم پسره اعتماد کردم نگو اینا وضعشون خرابتر از این حرفاست با چند بعدی هم باز نمیتونن تشخیص بدن پس امیدوار شدم که در مورد منم اشتباه کرده باشن و نی نیم دختر باشه.
CafeMom Tickers

پسر دلبندم سورنا 29 تیر 92 پاهای کوچولوش رو به زندگیمون گذاشت و خوشبختی رو به منو باباش هدیه کرد خدایا به خاطر همه چیز ممنون.
محمد حسامی شما خانوم هستی یا آقا؟
به خاطر این سوال میکنم که از اسمت فکر کردم که آقا هستی اما اون بالا گفتی که من هفته 13 رفتم سه بعدی گفتن دختره!
CafeMom Tickers

2738
انشالله اخر هفته میام و حتما بهتون میگم جنسیت نی نی رو
به نظرتون اشتباه تو کدوم بیشتره؟ اونی که گفته پسره یا دختر؟
دلم میخواد زودتر جنسیت نی نی رو بدونم
اما اصلا به سونوگرافی نمیشه اعتماد کرد .. خواهر منم تا قبل از هفت ماهگی بهش گفتن دختره و بعد از اون گفتن پسره اونم سونو چهار بعدی
تازه یه بار هفته ٢١ رفتم سونو دو بعدی دکتر بهم گفت بند ناف افتاده رو الت تناسلی جنین و مشخص نیست و اگه این بند ناف نباشه پسره
نمیدونم چه دکتری بود که دیگه فرق بین بند ناف بلند جنین و الت کوچیک رو نتونه تشخیص بده از هم
ای بابا پس تکلیف من چیه؟
مال شماها رو باز یه چیزایی دیدن گفتن دختره یا پسره
یارو از من هیچی ندید گفت بچه دمر خوابیده اما 70 درصد پسره!
تازه تاکید هم داشت که لباس پسرونه بخرم.
واقعا که براشون متاسفم همه چیزشون در پیته از دستگاه سونوگرافی هم بلد نیستن استفاده کنن
بعد اسمشون هم هست که تخصصشون رو از فلان دانشگاه اروپا و آمریکا گرفتن
کاش یک مقدار به جای پر کردن جیبشون به فکر این بودن که کار مردم رو تمیز و درست راه بندازن
CafeMom Tickers

سلام به همگی من خانم هستم عاشق اسم محمد حسام بودم ودوست داشتم اگه نینیم پسربوداسمشوبذارم محمدحسام
حالاهرچی میکنم بلد نیستم اسمموتغییر بدم چکارباید بکنم که تغییرکنه؟
خداجونم مواظب هدیه ای که بهم دادی باش
محمد حسامی یه جا هست حالا نمیدونم میتونی اون کاری که میخوای انجام بدی یا نه
اول برو تو نی نی سایت من، بعد قسمت سمت چپ رو گزینه اطلاعات فردی کلیک کن و بعد ویرایش رو بزن اونجا اسمت رو تغییر بده شاید عوض بشه
CafeMom Tickers

2706