2733
2734
عنوان

احتمال خطا سونوگرافی در تعیین جنسیت پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1164327 بازدید | 1379 پست
سلام بچه ها منم هفته 13 رفتم بهم گفت پسره حتی آلت تناسیلشم بهم نشون داد.اما هفته18رفتم برای سونو آنورمالی بهم گفت دختر! منم به پسربودنش عادت کرده بودم حالا نمیدونم واقعن کدومش درسته؟بنظرتون برم دوباره سونو جایه دیگه؟یاخوب نیست؟
سلام به همه دوستان من 31 سالمه بارداری دوممه 17 هفته و 5 روز رفتم سونو دوبعدی سیاه و سفید گفت به احتمال 90 درصد دختره اونایی که تجربه شو داشتن به نظرتون امکان داره تو این هفته جنسیت و اشتباه گفته باشه.آخه خونواده همسرم خیلی پسرین بچه اولم دختربود.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم چون ویار ترشی و شوری داشتم. حالمم توبارداری خیلی خوب بود همه بهم میگفتن بچه ات پسره منم به پسر بودنش عادت کرده بودم. اسمش و هم گذاشتم محمد.اما وقتی رفتم سونو خیلی شوکه شدم. خودم عاشق دخترم بعد 10 سال دوباره باردارشدم فقط به خاطر حرف های خونواده همسرم.برام دعا کنید نینیم یه پسر سالم باشه
2728
شکمم مثل توپ میمونه. حرکاتش و سمت راست شکمم احساس میکنم.ویار شوری و ترشی دارم.عاشق پنیر لیقوان. گوشت چرخ کرده شدم.حالمم خیلی خوبه.علائمم دقیقا خلاف بارداری اولمه. یکی میتونه بگه این علائم نشونه چه جنسیتیه؟
2738
سلام من اوایل عاشق شوری ترش بودم از گوشت مرغ ماهی کلا بدم میومد تهوع از ظهر تا شب داشتم شکمم به سمت جلو بود نه پهلو ضربان قلبش ریتمش مثل پسرا بود اما نی نیم یه پرنسس خوجله به علائم نیست زیاد توجه نکن البته الان ا شیرینی بیشتر خوشم میاد عاشق بستنی هستم هندونه شکلات و غیره ایشالله اول سالم باشه بعد خدا هرچی صلاح بدونه همون بشه چوناینطوری بهتره
هرکی دختر داره بیاد تو http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1537840&T=دختر_سالونیم_دارم_میخوام_خانم_ملکه_&PageNumber=1
2706