2726
عنوان

احتمال خطا سونوگرافی در تعیین جنسیت پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1163807 بازدید | 1379 پست
سلام همه صفحات رو خوندم منم هفته 13 رفتم گفت احتمالا دختره هفته 18 هم رفتم گفت صد در صد دختره حالا ما هر چی هم دوس داشته باشیم خدا کار خودشو می کنه و هر چی خیرمونه بهمون می ده ، منم بدم نمی اومد بچه اولم پسر باشه اما مطمئنم خدا اینو برام صلاح می دونه ایشالا قدمش برامون خیر باشه
ماندن به پای کسی که دوستش داری...... قشنگ ترین اسارت زندگی است......
سیما جان یعنی هفته ۱۸دقیقه؟!من هنوزم شک دارم؟! اصلا نمیتونم خرید کنم... ایشالا نی نیت صحیح و سالم بیاد بغلت...
تو که کنارم باشی... هر کجا میخواهد باشد... آسمان آبیست...دلــــــم رنگی...حـــالم خوش...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها. محبوب جان چه خبر؟ نی نی به دنیا اومد؟ حالت خوبه؟ می دونم الان سرت حسابی شلوغه. ماه اول نی نی حسابی وقت آدمو می گیره. مریم جان سونو هفته 16 به من گفت دختر و درستم گفت یه جای معمولی هم رفته بودم. منم دوست داشتم بچه اولم پسر باشه ولی خدا یه دختر ناز بهم داد. سلامتی از همه چی مهمتره بچه ها.
2728
سلام بچه های من الان هفته 17 بارداری هستم رفتم سونو معمولی واسه سلامت خودم و کلیه که از سلامت جنین هم سونوی رنگی گرفت و گفت 60 درصد در هفته چهاردهم پسر به نظرتون درسته ؟ و اینکه میگن اولین چیزی که در سونو معلوم اعضای تناسلی مثل بیضه و تخمدان هستن
بچه‌ها به من هفته ۱۲ گفتن دختر هفته ۱۸ گفتن پسر الانم که هفته ۲۵ام گفت علامت پسری ندیدم دو ماه دیگه بیا دقیق بگم الان زوده هم خندم میگیره بخاطر حرفاش هم گیج شدم! بنظرتون چیکار کنم؟
تو که کنارم باشی... هر کجا میخواهد باشد... آسمان آبیست...دلــــــم رنگی...حـــالم خوش...
2706