2410
2553
عنوان

احتمال خطا سونوگرافی در تعیین جنسیت پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1161325 بازدید | 1379 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مریم جون من اصفهان هستم این سونویی که رفتم جنسیت را توی هفته 15 عالی تشخیص می دهد و تقریبا جزء بهترین رادیولوژیست ها است حالا شانس من است وقتی هم با قطعیت گفت پسر یکبار هم که مطب مامایی رفته بودم از روی ضربان قلبش گفت شرط می بندم پسر است و ما تقریبا مطمئن بودیم که پسر است شروع کردیم به خرید بار بعد برای سلامتی جنین جایی دیگه رفته بودم که گفتند حال دخترتان خوب است نمی دانی چقدر شوکه شدم دوباره رفتم همون سونو قبلی گفت بله صد در صد دختر است گفتم پس اون چی بود که دیدی یه اصطلاحی گفت دقیق متوجه نشدم ظاهرا اسم استخوانی را گفت اما در کل توجیه کرد دیگه........ برای بار سوم جایی دیگه رفتم گفتند دخملی است.
ما هم دو ماه با پسر سر کردیم اسم انتخاب کردیم به نظرم برای خرید عجله نکن واقعا شوکه بودیم با اینکه بچه اول است و بعد از 4 تا سقط حالا دوباره خرید دخترانه را شروع کردیم اما تا کنار بیایی سخت است هر چند که فرقی ندارد چی باشد
نی نی ات هر چی که هست انشاءالله سالم باشد و قدمش خیر
"زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست
هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد......
2720
سونوگرافی دکتر فرزانه برید از هفته 12 بدون خطا . محاله اشتباه کنه . واقعا دستگاهش پیشرفتس . من که قبل از اینکه دکتر بگه شوهرم یواش بهم گفت پسره تو هفته 12 . هفته 16 رفتم یه جای دیگه سونو معمولی واسه طول سرویکس گفت پسره . 8 بهمن تو هفته 19 هم میرم .
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
2714
سونوگرافی دکتر فرزانه برید از هفته 12 بدون خطا . محاله اشتباه کنه . واقعا دستگاهش پیشرفتس . من که قبل از اینکه دکتر بگه شوهرم یواش بهم گفت پسره تو هفته 12 . هفته 16 رفتم یه جای دیگه سونو معمولی واسه طول سرویکس گفت پسره . 8 بهمن تو هفته 19 هم میرم .
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
عزیزم توی دختر خطا زیاده...دوست من تا 8ماه میگفتن دختره بچش درحالی که همون سونویی که میرفت بعد8 گفت پسره...میدونی وقتی چیزی نمی بینن میگن دختر ولی اگه تونستن اون چیزه رو ببینن قطعی میشه.
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.

من 12 هفته تموم رفتم گفتن زوده
13 هفته و 2 روز رفتم برای ان تی گفت زوده
15 هفته و 2 روز رفتم گفت زوده اما احتمالا دختره,
18 هفته و 5 روز رفتم گفتن دخمله:-D

کلا پسر زودتر از دختر مشخص میشه , دو تا از دوستام که بامن حامله بودن, یکیشون تو 12 هفته مشخص شد پسره , یکی تو 14, هممونم یه جا رفته بودیم سونو, پیش دکتر دواچی تو مشهد
تو با منی هر جا برم... عشق تو بند جونمه...
2706