2733
2739
عنوان

احتمال خطا سونوگرافی در تعیین جنسیت پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1164578 بازدید | 1379 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها
خوب تکلیف منم معلوم شد دیروز رفتم سونو بچه ام پسره، شکی هم وجود نداره چون نشونمون داد کامل مشخص بود
سونیفول جان شما چی؟
بالاخره مشخص شد بچه ات چیه؟ الان که دیگه تو هفته 32 هستی
CafeMom Tickers

پسر دلبندم سورنا 29 تیر 92 پاهای کوچولوش رو به زندگیمون گذاشت و خوشبختی رو به منو باباش هدیه کرد خدایا به خاطر همه چیز ممنون.
2728
خوب بالاخره به چه نتیجه ای رسیدی؟ دختر یا پسر؟
نی نی من رو که یه بار دیدن اونم درست و حسابی بدون تردید گفتن پسر
مانیتور رو چرخوندن من و بابای نی نی هم دیدیم دیگه خیالمون راحت شد
هر چند بعدش کلی گریه کردم و غصه خوردم که چرا پسره اما الان دیگه دارم کم کم می پذیرم و خدا رو شکر میکنم که سالمه و امیدوارم سالم هم به دنیا بیاد
در مورد اینکه میگی سونوی زیادی ضرر داره من از دکترم سوال کردم گفت بهتره آدم زیاد نره مگه اینکه واقعا لازم باشه
CafeMom Tickers

پسر دلبندم سورنا 29 تیر 92 پاهای کوچولوش رو به زندگیمون گذاشت و خوشبختی رو به منو باباش هدیه کرد خدایا به خاطر همه چیز ممنون.
عزیزم هفته قبل که رفتم دکتر بهم گفت از طرز قرار گرفتنش اصلا نمیتونم تشخیص بدم که نی نی چیه
اتفاقا خیلی هم تلاش کرد ولی نی نی حاضر نشد یکم حرکت کنه و مشخص شه
ولی بهم گفتن احتمال خطای اینکه گفتن دختره بیشتر چون تا چیزی نبینن دکتر بهت نمیگه پسر
دیگه نمیدونم
راستی سه ماهه اخر حاملگی چه ازمایشایی رو میدن؟
من که از شما عقب تر هستم دکتر برام یه آزمایش نوشته هنوز نبردم انجامش بدم
هفته 26 هستم فکر کنم مال دیابت باشه از اینا که باید بری پودر بخوری چند بار به فاصله یک ساعت یک ساعت ازت آزمایش بگیرن.
شما که جلوتر از من هستی چه آزمایشهایی تا حالا انجام دادی؟ حتما اینی که گفتم رو باید تا حالا انجام داده باشی.
CafeMom Tickers

سلام سارا جان من داشتم تایپیک ها رو می خوندم که به تایپیک چند روز قبل شما رو خوندم خیلی خوشم امد خیلی مطمن حرف میزنی فکر کنم کلا ادم صبوری هستی ؟ من که تو این مدت بارداری اینقدر به خودم الکی استرس دادم. میگردم دنبال یه چیز تا استرس بگیرم و بهش فکر کنم . من هفته 32 هستم نی نی گلی هم دختره . من ازمایشای دیابت رو دادم لازمه نباید از مدتش بگذره . سونو برای وزن و سلامت مغز نی نی هفته 28 تا 32 دادم چون تیروئید دارم ازمایش تیروئید و اهن رو هم دادم
2738
سلام نی نی جیگرم جان خوبی عزیزم؟
ممنون اما در مورد چه چیزی میگی مطمئن حرف میزنم؟
نی نی من علی رغم میلم پسره و دو روزه با ضد حالی که خوردم دارم سعی میکنم شرایط جدید رو بپذیرم
آزمایشی که برام نوشته رو هنوز انجام ندادم خیلی سختمه برم یک آزمایش رو چند بار تکرار کنم اونم تک و تنها
من این آزمایشات که میگی رو ندادم فقط یک بار آژمایش کلی بود چند ماه پیش
پس اینطور که معلومه هنوز چند تا آژمایش مونده که باید بدم
CafeMom Tickers

سلام الی جون
به منم یک بار تو هفته 16 گفتن احتمالا پسره تو هفته 19 هم دوباره گفتن 70% پسره
هفته 25 که رفتم اینبار با قطعیت گفتن پسره و تو برگه سونو هم جنیست رو پسر نوشتن
اگه تو برگه سونوت نوشتن که میشه اعتماد کرد درست گفتن اگه چیزی ننوشتن یعنی هنوز شک دارن به طور قطعی نگفتن
ولی در نهایت پیش اومده که با اطمینان جنسیت رو تعیین کردن طرف رفته سیسمونی رو مثلا دخترونه خریده بعد بچه به دنیا اومده پسر بوده احتمال اشتباه هست اما نه اینکه همیشه اتفاق بیوفته.
CafeMom Tickers

مرسی سارا جان بله تو هفته ١٤ که رفتم سونو تو برگه برام جنسیت مشخص کرده بود ولی نمی دونم چرا دلم میگه دختره چون منو و همسرم خیلی دوست داشتیم دختر بشه منم مثل شما سر این موضوع کلی غصه خوردم .
سارا جان شما هفته چندم هستی!
من هفته 31 هستم هم خودم هم اطرافیانم همه فکر میکردیم بچم دختره
علائمی که تو نت نوشته هیچکدوم به پسر نمی خورد حس خودمم این بود که دختره ولی خوب انگار به این چیزا نیست
اولش ناراحت شدم کلی هم غصه خوردم ولی خوب خدا داده قدمش رو چشم
از وقتی که حرکاتش رو احساس میکنم مهرش به دلم افتاده حس میکنم میتونم اندازه دختر دوستش داشته باشم
CafeMom Tickers

به سلامتی من هفته ٢٠ هستم دقیقا من هم مثل شما هستم کلی غصه خوردم ولی دارم با خودم کنار میام ولی من تاره خیلی کم احساسش میکنم اونم فقط سمت چپ مثل پر زدن پروانه شما حرکت پسره تونو کی احساس کردین؟
طبیعیه باز خوبه الان یه کم احساسش میکنی
من از هفته 23 تازه یک مقدار احساسش کردم
الان که دیگه از پر زدن پروانه و شنا کردن ماهی گذشته
شکمم رو مثل امواج دریا بالا پایین میبره مثل زلزله تکونم میده
پسر هم خوبه باید راضی بود به رضای خدا ببین چقدر هستن که همینشم ندارن
انشالله خدا بهمون پسری خوب و شایسته و سالم بده همین به کل دنیا می ارزه
اسمش رو انتخاب کردی؟

CafeMom Tickers

2706