2737
2734
عنوان

احتمال خطا سونوگرافی در تعیین جنسیت پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1164415 بازدید | 1379 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم تو 18 هفته و سه روز رفتم با قاطعیت گفت پسره.همسرم ازش خواست دوباره چک کنه.اونم هی میگفت پسره دیگه
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2738
وحیده جون قدم دختر نازت هم مبارک باشه . افسردگی طبیعی هستش ولی خودت باهاش مبارزه کن که زودتر از سرت بیفته . . . اینم از شانس ما خانوماس دیگه من که الان سه ماهم هستی علائم افسردگی هم دارم. . . بعضی وقتا بی خود گریه می کنم و بغض می کنم. . .
وااااااااااای وحیده جون مبارکت باشه عزیزم خوش به حالت که دختر نازت اومد بغلت ....من هنوز باید صبر کنم 37 هفته هستم اما دیگه طاقت ندارم....عزیزم یکم افسردگی بعد از زایمان طبیعیه اما سعی کن با روزی نیم ساعت پیاده روی با همسرت انجام کارهایی که دوست داری به خودت روحیه بدی.....خوش به حااااااااااااااالت راستی سز شدی یا طبیعی؟اسم گل دخترت را چی گذاشتی؟
هرچه دلم خواست نه آن میشود ..هرچه خدا خواست همان میشود
2706