2733
2734
عنوان

احتمال خطا سونوگرافی در تعیین جنسیت پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1164416 بازدید | 1379 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم...ایشالا شما هم یه بیمارستان خوب و با قیمت مناسب برای زایمان پیدا کنی من شنیدم بیمارستان نجمیه هم واسه زایمان طبیعی عالیه البته اگر رسیدگی خوب تو این بیمارستان میخواهی بهتر اتاق خصوصی بگیری بیمارستان تمیزی هم هست من جاریم اونجا سزارین شد اونم راضی بود اما می گفت اونهایی که اتاق خصوصی گرفته بودن خیلی بهشون بیشتر رسیدگی میکردن
هرچه دلم خواست نه آن میشود ..هرچه خدا خواست همان میشود
سلام محبوبه جان خیلی ممنون! من خودم کرج زندگی می کنم اما دکترم تهرانه کلی برای رفتن به کدوم بیمارستان ، هم با دکترم مشورت کردم هم با کسایی که توی بیمارستانهای مختلف سزارین کردن . آخر سر به این نتیجه رسیدم توی بیمارستان کسری کرج که خیلی هم به خونمون نزدیکه سزارین کنم . هم بیمارستان تمیزیه هم پرسنل خیلی خوبی داره هم هرکی رفته اونجا زایمان کرده ازش راضیه و هم اینکه دکترم این بیمارستان رو قبول داره . ولی گفته خودش نمی تونه بیاد اونجا واسه همین بهم گفته برم زیر نظر یکی از همکاراش تو کرج که خیلی دکتر خوبیه که توی همون بیمارستان کسری زایمان کنم .
با توکل به خدا منم مامان شدم!
سپاسگزارم خدای من!
شاید شما هم شنیده باشید که در بسیاری از کشورهای اروپایی سال هاست که پزشکان متخصص کودک توصیه می‌کنند برای نوزادان و کودکان زیر سه سال از پتو یا رواندازهای دیگر استفاده نکنید و به جای آن، نوزادان و کودکان را در کیسه خواب‌های مخصوص بخوابانید. دلیل این توصیه چیست؟ و چرا باید نوزاد را در کیسه خواب‌های کوچک خواباند؟ اول اینکه: استفاده از پتو و رواندازها برای نوزادان می‌تواند خطرناک باشد. کیسه‌های خواب از این جهت امنیت زیادی برای کوچولوها و آرامش خاطری برای بزرگترها فراهم می‌کنند. دوم اینکه: بچه‌ها خیلی زود پتو را از روی خودشان کنار می‌زنند و این مساله در شب باعث نگرانی والدین است. با استفاده از کیسه خواب خیال شما راحت است که کودک دلبندتان تا صبح در پوششی که مناسب فصل است می‌خوابد. استفاده از کیسه خواب برای کوچولوها می‌تواند یادآور زمان خواب به آنها باشد. در واقع به این شکل، کم‌کم به بچه‌ها از سنین خیلی پایین آموزش می‌دهیم که زمان خواب را متوجه شوند و مثل هر توانایی دیگری، در این سنین باید این قابلیت را هم تقویت کنند که در زمان خواب با مهیا شدن محیط مناسب آن در تخت خوابشان به خواب بروند. و بالاخره کیسه خواب‌های کوچولو و زیبا بخشی از دکوراسیون اتاق کودک را تشکیل می‌دهند که با طرح‌های متنوع و هماهنگ با دیگر وسایل کودک، می‌توان فضایی آرام و دل انگیز برای کوچولوها و بزرگترهایشان مهیا کرد. ما در این زمینه می‌توانیم به شما کمک کنیم! http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=29553 http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=868111&postID=34229211
شماره تماس: 0912.509.1.502
2738
البته اگه یادت باشه من سونوی نرگس رفتم هفته 24 گفت دخمله ولی یه هفته بعد تو بیمارستان بهم گفته بودن پسر منم دیگه سونو نرفتم وسیله هامم اسپرت گرفتم البته پیرهن دخترونه هم گرفتم. چون سونوی نرگس میگن خیلی دقیقه منم بهش اعتماد کردم.
سلام عزیزم جدی ؟من که هفته 30 هم رفتم بهم گفت هنوز نی نی دختره هااا گفتم مگه قرار عوض بشه گفت فقط خدا میدونه اما من از ذوقم همه چیو دخترونه گرفتم....ولی اینو نشنیده بودم که تو هفته های بالا نمیگین دیگه جنسیت را....
مثل اینکه واسه چک کردن رشد مغز فکر نکنم خیلی ضروری باشه چون خدایی نکرده اگر جنین مشکلی داشته باشه تو سونوهای غربالگری مشخص میشه من با چند تا دوستام هم صحبت کردم اونها هم نرفته بودن دکترها سلیقه ای عمل میکنن
2706