2703
2553
بانک ملی، رفاه،
تو این اتاق تنگ و دلگیرم تا باقی عمرم یه جور سر شه من از خودم فاصله میگیرم دیوار هی نزدیکتر میشه میخندمو دردامو میشمارم تلخه ولی شاید دلم واشه وقتی برای غصه هام جا نیست دیوارو هُل میدم غمام جا شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم بیشترین سود بانکی متعلق به بانک قوامینه.
شوشو من کارمند بانک قوامینه.توی کل سال فقط دارن سود میدن به مردم.
من خوشبخترین زن روی زمینم.... همسر مردی مهربان و مادر 2 فرشته ی زمینی...خدایا پناه خوشبختیم باش.آمین
2714
چون معمولا تا بانک میشن سریع تابلوهاشون رو عوض میکنن اما قوامین قراره تا 3 ماه دیگه اینکارو بکنه امیرحسین عزیز.
من خوشبخترین زن روی زمینم.... همسر مردی مهربان و مادر 2 فرشته ی زمینی...خدایا پناه خوشبختیم باش.آمین
چکاوک جان قوامین بانکه.
اینو از من به عنوان همسر یه کارمند بانک داشته باشین که اصلا نمیشه به موسسات و بانک های خصوصی اعتماد کرد. تات هم یکی از همین بانک های خصوصیه که سر هم شاید توی هر شهر هم فقط یه شعبه داشته باشه.اما بانک هایی که پشتیبان دولتی دارن خیلی بهتره.قوامین هم متعلق به نیروی انتظامیه و ساپورت میشه.مثل انصار که سپاه پشتشه.
بانک تات از لحاظ مالی و پشتیبانی اینقدر ضعیفه که قراره با موسسه صالحین ادقام بشن.
تا بتونن به فعالیتشون ادامه بدن.
فکر کنم بانک مهر هم خو ب باشه
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706