2737
2734
عنوان

امروز....چندتا دراز نشست رفتین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 257002 بازدید | 8538 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ننه جونممم

لیلا جون عکسا زیاده یه لطفی کن اگه مایلی میلتو برام بفرست عکسا رو واست بفرستمم عزیزم
ارکیدهههههه عالییییییییییی افرین
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
2728
آره هستم ننه جون داشتم عکسا رو واسه لیلا جدا میکردم ببخشید
خوبم مرسیییی فردا باید برم باشگاه :-))
حسین خوبه؟
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
نیومدی ننه دارم میرم لیلا جون فردا واست عکسا رو میفرستم عزیزم
شب همه خوشششش
2738
سلامی دوبارههههه.ایول ارکیده جون ماشالله بابا.مااااچچ بهتت.
فدای سانی جونیییی.عاشق پستاتم همچین میکردم دنبال اسم خودم.ههه.ماااااااچچ بهت عزیزممم.مسی.:)

سعیدههههه عاششششقتممم به خدا.من دستم اصلا تپل نیست مثل این عکسه.اینو از نت جستیدم خواهریییی.من ناخن ام بزرکشون میشه ناخن کوچیکه این عکسست.هههههههه.دستام کوچیکه .فدات شمم.سعیدهههه خیلی دوست دارماا.بووووووووسسسسسس
***** فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین *****
سعیده کشتمتتت روشنیااا خواهریی.خو من دلم میکیره با درو دیوار میحرفمممم:(
اهان راستی صبح اکه شد سیب با اب کرفس و اب هویج مخلوط کنین بخورین برا پاکسازی کبد بسی مفید استتتت.
ای باریکلا.
دوست جونیا منم رفتممم.
قربونتون بوووسسسس وباییی.
همهدرضمن عالی بودین
ســـــــــــــــــــــــــــــــــلام
به گزارش قبلی من اینم اضافه کنید.
45 دقیقه پیاده روی، البته معمولی، تند نبود

الی مهربون خدا روشکر که همسرت بهتره، گزارشتم عااااااااااااااااااااااااااااااااالی بود.

سپیده منم از دیروز دوباره شروع کردم، هرچی صبر کردم دیدم هیشکی دعوام نمی کنه، خودم دست به کار شدم. ههههههههههه

سعیده آفربـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن

لیلا جون ان شاء الله که مشکلاتتون زودتر حل میشه. همین که با هم و کنار همید خیلی خوبه. در مورد آرایش اینا هم من واقعا تخصصی ندارم، اکثر اوقاات تو عروسیا کلا یادم میره لاک یزنم. بزار این کاره هایش بیان نظر بدهند.

ننه دیشب کجا غیب شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هدارو شکر که خواهرت بهتره.

سانتیا خوش اومدی خیلی جای خودت و پست های بلندت خالی بود.

هانی جیگر مرسی که باز میای، حتی اگه ورزش نمی تونی بکنی.

مامان ملیح ناامید چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این جا همه از نعداد خیلی کم شروع کرده اند و به تعداد زیاد رسیده اند. تعدادی که میزنی مهم نیست، مهم پیگیر بودن و مداومت داشتنه.

ارکیده آفرییییییییییییییییییییییییییین. حال می کنم باهات کلی، همیشه آروم و یواش میای گزارش میدیو میری. بووووووووووووووووس

مدیر جونم کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

سلام دریایی آفرین، عالی

بهاررررررررررررررر جونمممممممممممممممممم بابا ایولللل عالییییییییییییییییییییههه. من یادم رفته بود خروج بزنم خواهری شرمندت شدممم :***
.همگییی خدایی خیلی خوب میزنین ماشالله.مامان ملیح جونم نا امید چرا خواهری.
اینجا همه شاهدن که تا یه مدت من به جای دراز نشست فقط به شکم دادن به داخل بسنده میکردم.ههههههههههالبته اولاش بودااا.

من مطمئنم که ما میتونیییییییییییییییییییممممممم.
2706