2733
2739
دوستای گلم
در مورد علائم بعد از زدن آمپول و اینکه فولیکول چند داشتن صحبت کنن
بووووووووووووووووووووس

پرسیدم از هلال چرا قامتت خم است ؟
آهی کشید و گفت ماه محرم است...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

man bade axs rangie rahem folikolam 25 bod ampol zadam parsal dai mah.alan dokhtaram to bagalam khabe.
و ما هنوووووووووووووووز لبخند میزنیم نجیب میمانیم به مردمان وفا میکنیم مادرمیشویم برای فرزندمان مادری می کنیم خانه مان را گرم و پر مهر میکنیم و برای زناشوییمان سنگ تمام میگذاریم
2731
ای جونم
خدا انشالله نینی تو صحیح و سالم واست نگه دار عزیزم
مامان شایلین عزیز منم رفتم سونو فولیکول 23 و 18 داشتم و بعد آمپول زدم
ولی ترشحات زیادی نداشتم خیلی کم در حد دو سه لکه
بنظرت شانس بارداری دارم ؟

2738
chera ke na fagat porojehato moratab edame bede.chand vagt montazeri?zekhamate rahemet chegadre?
و ما هنوووووووووووووووز لبخند میزنیم نجیب میمانیم به مردمان وفا میکنیم مادرمیشویم برای فرزندمان مادری می کنیم خانه مان را گرم و پر مهر میکنیم و برای زناشوییمان سنگ تمام میگذاریم
HCGکه برای بارداری نیست.برای آزاد شدن تخمک می زنن.من این ماه فولی 20 داشتم دکتر روز 13 برام زد.راستی تا اونجایی که من می دونم این آمپول باعث مثبت شدن کاذب بی بی چک می شه و باید تا 12 روز(البته دقیق یادم نیست) از بی بی چک استفاده نکین.
طبق دستوری که دکتر بهم داده انجام دادم
نوشته بود : تا 8 ساعت بعد از آمپول نزدیکی نداشته باشید و بعد از آن بمدت سه الی چهار شب نزدیکی داشته باشید و بمدت یک ساعت در رختخواب استراحت کنید
منم که همه این موارد رو رعایت کردم و امروز روز 20 پری هستم
من ماهه پنجم اقدامم عزیزم
ضخامت آندومترم 9 بود فدات شم
از اینکه ترشح نداشتم فقط استرس دارم

حانیه عزیزم میدونم که برای بارداری نیست گلم
منظورم اینه که کسایی که با آپول تخمک شون آزاد شده و باعث شده باردار بشن بیان و از تجربیاتشون بگن فدات
آره چون این هورمون از ادرار زن باردار گرفته میشه بخاطر همین نباید تا 14 روز از بی بی استفاده کرد

2706