2733
2734
خواهر من اونجا سزارین شد
خودمم میرم اونجا اما طبیعی
حدوداً 2.5 سزارینت در میاد
رسیدگیشون خوبه به هر حال بیمارستان فوق تخصصی زنان و زایمان دیگه
هم خودشون واردن هم دستگاه هاشون خوبه
امان از تقوایی که با یک -تق- وا برود!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم من آذرماه 89 تو مادران سزارین کردم ، فوق العاده بود هم رسیدگیشون هم امکاناتش ، پرستارها وخدماتی ها همگی عالی بودند .
هزینه سزارین حدود 2 درمیاد . ولی ارزش داره . البته سال89
من بیمه تکمیلی ایران داشتم وکلا 500 پرداخت کردم .
وسایل خودت ونی نی رو ببر .
بخودت ونی نی لباس می دن ولی وقتی میخوای بیای خونه باید لباسای خود نی نی رو که از خونه بردی تنش کنی .
برو عزیزم با خیال راحت ایشالا که عمل خوبی داشته باشی وهمه چی خوب باشه .
من میخوام پس میتونم
2731
من شهریور سزارین کردم رسیدگی شون عالیه من که راضی بودم اما باید برای خودت ونی نی برای آمدن خانه لباس ببری ولی توی بیمارستان خودشان همه جچی می دن حتی خودشونن بچه را می برن و جچاش را عوض می کنن خوب بود من که راضی بودم اگر بیمه تکمیلی داشنه باشی با اتاق خصوصی 400 500 بیشتر نباید بدی
عالیه
منم آبان 89 اونجا سزارین کردم ول یوای اگه اونجا نبودم نمیدونم چی میشد
من لحظه اخر بند ناف دور گردن نینیم پیچید آخه میخواستم طبیعی زایمان کنم ولی قسمت سزارین شد
3 تا ماما زیختم سرم نمیدونی چقدر سریع اقدامات لازمه رو انجام دادن فوری به دکترم زنگ زدن و همش تلفنی باهاش در ارتباط بودن که دکتمر هم مثل سوپر من رسید هه
رسدگی عالی
رفتار پرسنل عالی
من که خیلی راضی بودم
2738
من آذر ماه امسال اونجا زایمان کردم و راضی بودم البته من بیمه تکمیلی داشتم با اتاق خصوصی تو طبقه 5 برام 700 در اومد.اگه بتونی راضی شون کنی که بری اونجا و تفاوتشو خودت بدی که خیلی عالیه، من چون دکترم از سهام دارای اونجا بود تونستم ططبقه پنجم برم.دکتر اطفالمم دکتر فریدون عطائی بود که فوق العاده بود.در ضمن من دوقلو داشتم پس خیالت راحت باشه به نطر من بهترین قسمت زایمان بیمارستان و اطاق عمل بود، چون بعدش انقدر مشغولی که درد برات لحظه ایی، بعد یادت میره. من برات بهترینها رو آرزو میکنم.امیدوارم هرچه زودتر نی نی بیاد توبغلت .
2706