2703
2553
عنوان

آموزش جنین در دوران بارداری، افزایش هوش و یادگیری

| مشاهده متن کامل بحث + 77354 بازدید | 49 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

لی عالی بود همه اینها رو من خودم تجربه کردم از ماه چهارم بارداری مدام با پانیذ صحبت می کردم البته یه چراغ قوه هم به شکمم نزدیک می کردم و حین صحبت کردن خاموش و روشن می کردم جالبه بدونید که اوایل می ترسید و خلاف جهت چراغ قوز می کرد ولی بعد از چند روز مادرش رو به چشم نور میدید و وقتی اختلاط باهاش می کردم می یومد به چراغ می چسبید وقتی اونرو بدنیا اوردم تا صداش زدم بزور می خواست سرش رو به طرف من بگردونه . چشمهاشو کامل به سمت من کرده بود بطوری که پرستار ها ی اتاق زایمان از اینکه پانیذ منرو کامل میشناسه از تعجب همه با هم جیغ کشیدن حالا پانیذ 6.5 سالشه فوق العاده دختر شاد و مهربون و پاکیه بطوریکه خیلی ها مریم مقدس صداش می کنند فقط یه مشکلی هست شدیدا با من تله پاتی داره و هیچ چیز رو نمی تونم ازش مخفی کنم راستی یه چیز دیگه بعد از بدنیا اومدن نی نیاتون یادتون نره روزی3 بار و هر بار یک ربع اونها رو لخت کنید وماسا|بدین بعد چن دقیقه به بدن خودتون ترجیحا طرف قلب بطوریکه خودتون هم لباس تنتون نیست بچسبونید
تا زنده هستم شکست نخورده ام
2456
2714
عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی بود سپاس عزیزم
خدایا مرا ببخش به خاطر تمام در هایی که کوبیدم و در خانه ی تو نبود....

ورزش ها و نرمش های پس از بارداری و زایمان بهترین روش کوچک کردن شکم بعد از حاملگی می باشد

.
ما خانم ها پس از زایمان همیشه دنبال راهی برای کوچک شدن شکم پس از وضع حمل هستیم. پزشکان هیچ گاه استفاده از ژل های لاغری یا کرم موضعی لاغری را توصیه نمی کنند. بهترین روش کوچک شدن شکم بعد از بارداری ورزش های مخصوص است که با هم می بینیم:
.
.
•●♥ҳ̸Ҳ̸ҳ ( ویژگی های مجموعه آموزش روش های کوچک کردن شکم پس از زایمان ) ҳ̸Ҳ̸ҳ♥●•٠
.
1- این مجموعه در یک DVD تصویری قابل پخش در نمایشگرهای خانگی و کامپیوتر است.
.
2- ورزش ها و نرمش های کوچک کردن شکم توسط بهترین اساتید اروپایی انجام می شود.
.
3- در همه مراحل سعی شده است که شرایط پس از زایمان در نظر گرفته شود و بهترین ورزش های برای کوچک کردن شکم بعد از زایمان تدریس می شود.
.
4- شما با انجام این تمرینات در منزل از شل شدن شکم پس از زایمان جلوگیری کرده و می توانید شکم خود را در مدت کوتاهی کوچک کنید.
.
5- فقط کافی است روزی 15 دقیقه ورزش های پس از بارداری را انجام دهید تا به اندامی متناسب تر حتی از زمان قبل از بارداری برسید.
.
.
برای خرید این مجموعه آموزش می توانید با کلیک روی دکمه خرید و پر کردن فرم، سفارش را بصورت نقدی پرداخت کنید (که در این صورت شامل تخفیف می شوید) و یا اینکه بصورت پستی درب منزل تحویل بگیرید و مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

http://niazshop.com/probuy.php?bz=28898&id3=50779

آموزش ورزش های دوران حاملگی بسیار موثر در کاهش ناراحتی های دوران بارداری و افزایش قدرت دو چندان

همه ما بر این تصوریم که در حین بارداری نباید ورزش و تحرک داشته باشیم. اما پزشکان معتقدند که در زمان بارداری انجام ورزش های مخصوص بارداری فواید زیادی دارد. ما مجموعه کامل آموزش ورزشهای بارداری را آماده کرده ایم که در زیر ویژگی های آن را می بینیم:
.
.
•●♥ҳ̸Ҳ̸ҳ ( ویژگی های بسته آموزش یوگا بارداری برای اولین بار در ایران ) ҳ̸Ҳ̸ҳ♥●•٠
.
1- آموزش ورزش در بارداری شامل یک DVD تصویری کامل و قابل پخش در نمایشگرهای خانگی و کامپیوتر است.
.
2- آموزش ورزش حاملگی توسط دکترهای متخصص ورزش های بارداری بصورت قدم به قدم و کاملا اصولی انجام می شود.
.
3- ورزش های دوران بارداری دارای فوایدی زیادی است مانند: آمادگی بدن برای شرایط سخت زایمان، کاهش ناراحتی و افسردگی حاملگی، کاهش استرس و داشتن خواب راحت، اعتماد به نفس بیشتر و بازگشت زودتر بدن به حالـــت طبیعی پس از زایمان
.
4- شما با یادگیری و انجام این ورزش های دوران حاملگی می توانید هفته های بارداری را با آرامش و انرژی مضائف سپری کنید.
.
5- شما با آموزش های اصولی و گام به گام این مجموعه می توانید زندگی متفاوتی را در دوران بارداری تجربه کنید.
.
.
برای دریافت آموزش ورزش های بارداری می توانید با کلیک روی دکمه خرید و پر کردن فرم، سفارش را بصورت نقدی پرداخت کنید (که در این صورت شامل تخفیف می شوید) یا اینکه بصورت پستی درب منزل تحویل بگیرید
http://niazshop.com/probuy.php?bz=28898&id3=43539

قیمت : 8,000 تومان

آموزش یوگای صورت باعث ریلکـس شدن و رفع گرفتگی ماهیچه های صورت و درمان چین و چروک صورت می شود

همه ما به منظور ریلکـس شدن پوست صورت و رفع چین و چروک صورت راه های مختلفی را امتحان کرده ایم. درمان چین و چروک صورت با روش هایی مانند کرم ضد چروک، ماسک ضد چروک، لیزر و قرص و... انجام می شود که همه آنها مقطعی هستند یا دارای عوارض بدی هستند.
.
.
•●♥ҳ̸Ҳ̸ҳ ( ویژگی های بسته آموزش یوگای صورت ) ҳ̸Ҳ̸ҳ♥●•٠
.
1- آموزش ماساژ و یوگای صورت شامل یک DVD کامل تصویری است که قابل پخش در نمایشگرهای خانگی است.
.
2- در این مجموعه، یوگای صورت از ابتدا به صورت اصولی مرحله به مرحله تدریس می شود.
.
3- شما روش های مختلف ریلکـس کردن پوست صورت را یاد گرفته و ریلکـس شدن پوست بصورت کاملا علمی باعث رفع چین و چروک پوست صورت می شود.
.
4- فایده دیگر ماساژ صورت رها شدن ماهیچه هایی از صورت است که به دلیل مشکلاتی گرفته شده است.
.
5- درمان چین و چروک صورت بوسیله یوگا صورت محبوب ترین روش اروپا در سال 2011 بوده است.
.
6- شما با فراگیری آموزش های این مجموعه از کرم ضد چروک صورت، کرم ترمیم کننده پوست صورت و روش های دیگر درمان چروک صورت بی نیاز می شوید.
.
.
برای دریافت این محصول می توانید با کلیک روی خرید، سفارش را بصورت نقدی پرداخت کنید (که در این صورت شامل تخفیف می شوید) یا اینکه بصورت پستی درب منزل تحویل بگیرید و مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

http://niazshop.com/probuy.php?bz=28898&id3=43337
2706