2703
2553
سلام به همه دوستان عزیزم
بچه ها من رفتم برای نی نی یه سرویس تخت و کمد از بالسا خریدم. حالا در به در دنبال لحاف و ملحفه تشک و .... این چیزاشم که چون سایزش خاصه گیرم نیومده. اگه می دونین از کجا می تونم این سایزی پیدا کنم یا اگه تجربه مشابهی دارین لطفا منو راهنمایی کنین.
از همتون ممنونم....
ژوانم عشقم

اکثر سرویس هایی که هست سایزشون 70*130 است. حالا من موندم از همونا بگیرم یا نه، ولی اونا هم کوچیک می شن ... به نظرتون چی کار کنم؟ کسی از بالسا تخت نوزاد و نوجوان نگرفته؟
ژوانم عشقم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام ساحل جان از پاساژ میلاد نور یا از مجتمع خلیج فارس یافت آباد می تونی بخری راستی برات هزینه اش چقدر در اومد ؟ منم بالسا خریدم خیلی خوشمله البته هنوز برام نیوردن فردا میارن مبارکت باشه عزیزم
خدایا آنی وکمتر از آنی ما را به خومان وا مگذار
مامان بچه جون عزیز
من برای نی نیم سرویس رز گرفتم (سفیدشو) تخت و کمد و ویترین و تشک و شلف دیواری شد 2160000 تومن البته با هزینه حمل و نصب. نصابهاشونم خیلی مودب و کاربلد و خوش قولن. خیلی هم کار رو تمیز تحویل دادن. خیالت راحت همونی که تو نمایشگاه دیدی همونو تحویل می گیری.... عزیزم مال تو هم مبارک باشه....
ژوانم عشقم

وای ساحل جان منم دقیقا همون رو گرفتم رز (سفیدشو) برا منو امروز میارن راستی نی نی شما دخملیه ؟ نی نی من احتمالا دخملی هنوز قطعی نیست ولی خیلی سرویس نازیه خیلی خوشحالم که این سرویس رو انتخاب کردم
خدایا آنی وکمتر از آنی ما را به خومان وا مگذار
2714
سلام به همه. منم سرویس رز بالسا رو خریدم و دنبال ست خواب میگردم براش. فکر کردم بدم برام بدوزن. شنیدم توی تجریش این کارو میکنن. کاش خود بالسا که تخت رو سایز غیر عادی درست کرده سرویس خواب رو هم به همون سایز داشت.
سلام من برای دخترم سرویس چوب از اپادانا خریدم و روتختی و دور تختی و تشکش رو از همونجا گرفتم . از هر طرف حدود 10 سانت بزرگه .. یعنی 140*80 شایدم یکم بزرگتر... می تونی بری از اپادانا بخری
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
دوستان عزیزم
من بالاخره رفتم از تاچ خریدمو کردم. ملحفه اش سایزش 100*150 س. اونی که روش عکس نی نی داره گرفتم. خیلی نازه. از شما هم به خاطر نظراتتون ممنونم.
مامان بچه جون. آره نی نی من دخمله. این سرویس خیلی برای دختر نازه. من اصلا از این مدلهای رنگ وارنگ خوشم نمی اومد. اینو که دیدم دلم رفت... دیوارهای اتاقشم صورتی و بنفش کردم خیلی قشنگ شده...
ژوانم عشقم

سلام ساحل جان شما که در بارداری از ماکروفر استفاده کردین مشکلی پیش نیومد?امروز برای بار اول استفاده کردم و از اشپزخونه اومدم بیرون ولی بازم نگرانم ممنون میشم ج بدین

2706