2737
2734
عنوان

آیا بعد از زدن آمپول HCG باید علائم تخمک گذاری رو داشته باشم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 285599 بازدید | 154 پست

سلام بچه ها هر کسی میخواد باردار بشه همه متنی که مینویسم بخونه،من سه ماه تو اقدام هستم،ماه اول بدون‌هیچ قرص و آمپولی،ماه دوم دکتر گفت سونو خوبه برام آمپول hcg نوشت که وقتی خواستم تزریق کنم نیم ساعت طول کشید تا تزریقاتی اومد هی میگفت شلوغه وقتی خواست تزریق کنه فقط الکل حس‌کردم‌اما سر سوزن‌هم حس‌نکردم که یهویی گفت بلند شو گفتم عجب دست خوبی داره درد نداشت به شوهرم هم گفت خلاصه اون‌ماه من علائم از تخمگذاری ندیدم و تاخیر پریودی هم داشتم بی بز چک و بتا منفی بود که با ۶ عدد مدروکسی پروژسترون پریود شدم و اما... روز ۴ تا ۸ پریودی کلومیفن خوردم که سونو ۱۲ قاعدگی ۴ تا فولیکول ۱۶،۱۲،۱۲،۱۱ داشتم دکتر برام بازhcgزد که همون تزریقاتی ترزیق کرد خلوت بود آمپول حس کردم به شوهرم گفتم ماه قبل هیچی حس نکردم این ماه دردم اومد شوهرم گفت نکنه اون ماه شلوغ بود قاطی کرد آمپولا برا اینکه صدای کسی در نیاد الکی فقط الکل میزد که رفتم تو فکر بعد کفتم بیخیالش حالا که حس کردم که تزریق کرد این ماه خدا کریمه خلاصه همون شب اقدام داشتم و تا ۵ روز هر روز اقدام داشتیم،روز ۲۶ پریودی یهویی حالت تهوع گرفتم تا شب بی بی چک زدم مثبت زد باورم‌نمیشد یکی دیگه امتحان‌کردم بازم‌مثبت،فرداش آزمایش بتا دادم ۲ بود که منفی شد،خیلی تو ذوقم خورد جلو خواهر شوهرم ولی باور نمیکردم چون حالت هاش داشتم نا‌امید نشدم‌رفتم‌از مارک های مختلف ب بی چک گرفتم امتحان کردم‌ بازم مثبت،بعضیا اینجا گفتن مدیکور کاذب داره ولی همین مدیکور مثبت نشون داد بقیه مارک ها هم‌مثبت،خلاصه گفتم شاید چون قبل موعد پریودی رفتم بزار بعدش،امروز صبح‌رفتم‌ دکتر‌کفت بازم آزمایش بده که عصرش رفتم آزمایش  جواب گرفتم‌ بتا ۳۰۰ بود مثبت خدایا شکرت البته یه آزمایشگاه علامت هایی هم که داشتم درد سینه حالت تهوع سرگیجه خفیف لکه بینی نداشتم فقط ترشح سفید حالت های پریودی برام‌میومد یهویی نصف شب ولی پریود نمیشدم از بوی غذاها هم بدم‌میاد.البته بگم که آخرین قاعدگیم ۲۹ آبان بود که من‌امروز ۲۹ قاعدگی آزمایش بتا دادم و پریودیهای من نامنظم سابقه کیست دارم‌ اینم اضافه کنم از ۱۷ قاعدگی مدروکسی پروژسترون خوردم تا ۱۰ شب بعد ۳ روز دیدم‌پریود نشدم شک کردم که‌حامله هستم؛هیچوقت ناامید نشید من هیچوقت به نشدن فکر نکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم این ماه دوتا فولی 24و15داشتم تو سیزده پری .امپول هاش،سی جی زدم تو چهارده.ولی علایم تخمک گذاری تداشتم دکتر گفت باید 36ساعت بعد امپول اقدام کنی روزی دوبار میشه منم راهنمایی کنید
دوستان عزیزم برا سلامت بچم صلوات بفرستید
2738
در خدمتم عزیزم،فولیکولات عالی بودن،معمولا این آمپول تخمک آزاد میکنه شاید خواب بودی یا مشغول چیزی بودی،وقتی تخمک آزاد میشه اگه تمرکز کنی همون لحظه دوست داری اقدام داشته باشی من تا حس کردم نزدیک شوهرم شدم.بعد از تخمک گذاری تا چند روز ترشحات سفید و چسبنده ای داشتم.
من دوساله ازدواج کردم پارسال یه سقط ۸هفتگی داشتم وامسال ۶ماهه الان اقدام میکنم ولی باردار نشدم۴ماه اولش تنبلی تخمدان داشتم دوماه اخیر رفع شد تخمکم یه دفعه۲۰ بود یه دفعه۲۷ ولی بازم باردارنشدم.لتروزول رو هرماه مصرف میکنم آمپول hcgو hmgهم استفاده کردم.متفورمین هم میخورم.دفازون هم این ماه استفاده کردم.کسی مشکل من رو داشته؟نگرانم
سلام دوستاتن من قبلا اومدم گفتم امپول زدم نگرفت برام بعد هجده روز پری شدم الان باز دوتا امپول زدم اینماه باز علایم تخمکگذاری نداشتم و هجده روز گذشته علایم پری دارم دیگه خسته شدم
دوستان عزیزم برا سلامت بچم صلوات بفرستید
2706