2703
2716
سلام مامانای مهربون .توی یک تاپیک در مورد رفلاکس پسر 5 ماهه ام کمک خواسته بودم گفته بودم که دکترش زادیتن و رانیتیدین داده ولی وقتی تاپیکها رو جستجو میکردم یکی از مامانا گفت که زادیتن برای زیر دو سال خیلی خطرناکه . این حقیقت داره ؟؟؟ واقعا ترسیدم... آخه از وقتی پسرم این داروها را استفاده میکنه بیقراری میکنه .خواهش میکنم هر کسی تجربه ای داره کمکم کنه!!!!!!!!
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
سلام نه عزیزم اولا به قول خودت دکترش داده در ثانی منم پسرم میخورد نگران نباش اون باید زودتر رفلاکسش خوب بشه در ضمن خطری که رفلاکس داره زداتین نداره البته چون تحت نظر هست اصلا نگران نباش خطرشم به خاطر این هست که اگر تحت نظر نباشه و دارو مصرف نکنه امکان داره اسید معدش نای رو بسوزونه ویا زخم کنه بچه هایی که رفلاکس دارن معمولا حساسیت هم دارن به خاطر همین زداتین داده سوال دیگه هم داشتی خوشحال میشم کمکت کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان جون سلام مرسی از راهنماییهات. راستی این بیقراریهاش طبیعیه یا نه ؟ در ضمن هر کس که نی نیش رفلاکس داشته امپرازول استفاده کرده نظرت چیه یه بار دیگه ببرمش متخصص؟تازه حالا فهمیدم چرا پسرم از نوزادیش تا 2 ماه دائما تو خواب و بیداری عق میزد بمیرم براش به خاطر رفلاکسش بوده!
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
2720
نی نی من 6 ماهشه و 3 ماهه که مصرف می کنه و خیلی بهتر شده. آخه هم آلرژی داره هم رفلکس...
شربت خارجیش موثر تراز ایرانیشه.
اما خواهر و برادر کوچیکم وقتی نی نی بودن زادیتن مصرف کردن و جفتشون الان چاقالو هستن.
نمی دونم که از عوارض زادیتنه یا نه ؟
منصوره جون پسر من هم یک سالشه و زادیتن رو 1 ماهی هست که میخوره. نگران نباش عوارض جانبی بد هم نداره. دکتر پسر من گفت زادیتن بعضی بچه ها رو بیقرار میکنه . به نظر من به دکترش بگو چون بیقراری اذیتش میکنه.
2714

توجه توجه

با سلام

فروش انواع شیر خشک رژیمی شامل نئوکیت الکر کومیداژن الفامینو اپتامیل اچ ا اپتامیل پپتی اپتامیل پپتی جونیور ببلاک اچ ا ببلاک ال اف ببلاک کامفورت نان کامفورت نان اچ ا نان ا ال صدوده بیومیل سوی بیومیل ال اف ایزومیل ان جی اپتامیل پی دی اف /////انواع شیر خشک نیوزلند به سفارش عرب شامل اپتامیل اچ ا گلدن گات سیمیلاک هیپ قطره بای بای شربت پانادول قطره ایزی کول بیبی نکسیوم ترک بیست و چهل زادیتن اصل سویسی زادیتن ترک و .........

۰۹۹۴۱۶۱۸۹۴۱_۰۹۹۴۱۶۱۸۹۴۱_۰۹۹۴۱۶۱۸۹۴۱

❤❤❤❤❤❤❤توجه❤❤❤❤❤❤❤

💙💙💙💙💙فروش انواع شیر خشک 💙💙💙💙

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

❤ نئوکیت ❤

گلدن گات ، سیمیلاک گلد ،اپتامیل انگلیس و ترک ، sma ایرلند 

💜💜💜💜💜انواع مکمل های افزایش وزن نیدو در تمامی رنج سن از کودک تا بزرگسال، پدیاشور،انشور،شیر مایع اینفاترینی،ریسورس جونیور و......

💙💙💙💙💙انواع محصولات برند و معتبر برای رفلاکس موتیلیوم و نکسیوم و گاویسکون و..... کولیک مانند اینفاکول و.... افزایش قد و....

❤❤❤❤❤انواع محصولات برای تقویت سیستم ایمنی و سرماخوردگی 

💚💚💚💚💚محصول جهت کنترل و درمان آلرژی ...... 

📢📢انواع مکمل برای افزایش وزن/قد/سیستم ایمنی/مولتی ویتامین/افزایش اشتها و.....

💛💛💛💛💛انواع تب بر خارجی کودک

انواع پوره میوه/سرلاک/پوره ساندیسی،/پاف/بیسکویت و......

❤❤❤👈👈👈مشاوره رایگان مادر و کودک جهت افزایش شیر،استپ وزن،الرژی،رفلاکس،کولیک و .......

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371