مامانا شربت زاديتن براي رفلاكس كودك 5 ماهه ام خطر داره؟؟؟؟؟!!!!كمكم كنيد..... - صفحه 1

موضوع: مامانا شربت زاديتن براي رفلاكس كودك 5 ماهه ام خطر داره؟؟؟؟؟!!!!كمكم كنيد..... + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
منصوره مامان محمدين پست ها : 3792عضویت:1388/5/29
1388/7/29 - 12:00 صبح
سلام ماماناي مهربون .توي يك تاپيك در مورد رفلاكس پسر 5 ماهه ام كمك خواسته بودم گفته بودم كه دكترش زاديتن و رانيتيدين داده ولي وقتي تاپيكها رو جستجو ميكردم يكي از مامانا گفت كه زاديتن براي زير دو سال خيلي خطرناكه . اين حقيقت داره ؟؟؟ واقعا ترسيدم... آخه از وقتي پسرم اين داروها را استفاده ميكنه بيقراري ميكنه .خواهش ميكنم هر كسي تجربه اي داره كمكم كنه!!!!!!!!
اگر زن ديگري مرد شما را دزديد، هيچ انتقامي بهتر از آن نيست که بگذاريد نگهش دارد!"مردان واقعي دزديده نميشوند"
maneli پست ها : 5عضویت:1387/2/16
1388/7/29 - 1:22 صبح
منصوره جون دختر من 3 ماه داره و دكتر بهش امپرازول داده
مامان جون پست ها : 1720عضویت:1386/5/20
1388/7/29 - 8:03 صبح
سلام نه عزيزم اولا به قول خودت دكترش داده در ثاني منم پسرم ميخورد نگران نباش اون بايد زودتر رفلاكسش خوب بشه در ضمن خطري كه رفلاكس داره زداتين نداره البته چون تحت نظر هست اصلا نگران نباش خطرشم به خاطر اين هست كه اگر تحت نظر نباشه و دارو مصرف نكنه امكان داره اسيد معدش ناي رو بسوزونه ويا زخم كنه بچه هايي كه رفلاكس دارن معمولا حساسيت هم دارن به خاطر همين زداتين داده سوال ديگه هم داشتي خوشحال ميشم كمكت كنم
منصوره مامان محمدين پست ها : 3792عضویت:1388/5/29
1388/7/29 - 12:01 عصر
مامان جون سلام مرسي از راهنماييهات. راستي اين بيقراريهاش طبيعيه يا نه ؟ در ضمن هر كس كه ني نيش رفلاكس داشته امپرازول استفاده كرده نظرت چيه يه بار ديگه ببرمش متخصص؟تازه حالا فهميدم چرا پسرم از نوزاديش تا 2 ماه دائما تو خواب و بيداري عق ميزد بميرم براش به خاطر رفلاكسش بوده!
اگر زن ديگري مرد شما را دزديد، هيچ انتقامي بهتر از آن نيست که بگذاريد نگهش دارد!"مردان واقعي دزديده نميشوند"
مطهره پست ها : 1عضویت:1388/1/16
1389/8/22 - 4:03 عصر
ني ني من 6 ماهشه و 3 ماهه كه مصرف مي كنه و خيلي بهتر شده. آخه هم آلرژي داره هم رفلكس...
شربت خارجيش موثر تراز ايرانيشه.
اما خواهر و برادر كوچيكم وقتي ني ني بودن زاديتن مصرف كردن و جفتشون الان چاقالو هستن.
نمي دونم كه از عوارض زاديتنه يا نه ؟
دختر آفتاب پست ها : 417عضویت:1388/2/26
1389/8/22 - 4:09 عصر
منصوره جون پسر من هم يك سالشه و زاديتن رو 1 ماهي هست كه ميخوره. نگران نباش عوارض جانبي بد هم نداره. دكتر پسر من گفت زاديتن بعضي بچه ها رو بيقرار ميكنه . به نظر من به دكترش بگو چون بيقراري اذيتش ميكنه.
هانا (مامان آرتين) پست ها : 1573عضویت:1388/2/3
1390/2/9 - 1:08 صبح
ني ني منم رفلاكس داره و راينيتيدين براش نوشتن......ولي دكترش گفت رانيتيدين با زاديتن اصلا نبايد مصرف شه....دكتر پسرم اتر خاوري هستش
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: