2703
2553
عنوان

تاثیر دعا بر جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 493067 بازدید | 367 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام شعله جونم
آره عزیزم من تهرانم.اگه بشه خیلی خوب میشه.
شعله جون از اطلاعات فردیت دیدم که به سلامتی بارداری.انشالله که با سلامتی به دنیا بیاری جوجتو.دختره یا پسر؟
2720
سلام به همه مامانای گل منم 2 تا نی نی تو راه دارم...............منم به خوندن دعا و قرآن خییییییییییییییلی اعتقاد دارم

اما یه سوال من این فیلم رو دیدم اما نتونستم دانلودش کنم......میگین چطور دانلود میشه؟
خدا جون بابت اینکه همیشه پیشم هستی شکر😍😍😍😏
2714
خدا یا خودت همه این لحظات زیبا رو نسیب همه منتظرا کن. خدا جونم منم قول می دم دختر خوبی باشم خدایا فرزندی سالم و صالح بهمون هدیه کن تا ماهم هر چه بیشتر به سوی خودت بیایم . آمین
سلام به همگی.می خواستم بگم یک کمربندی به نام لا لای فرشته گرفتم که روی شکم می بندبم و ام پی تری پلیر رو بهش وصل می کنیم و قرآن می گذاریم برای جنین.در ضمن یک بالش هم برای نوزاد داره که برای پخش قرآن هست.من شب ها موقع خواب کمربند رو به شکمم می بندم و قرآن پخش می شه
LilySlim Weight loss tickers
منم توبارداری چند بار در روز دست راستم رو می ذاشتم روی شکمم و سوره والعصر می خوندم و میدونستم که فرزندان صبوری خواهم داشت و همینطور هم شد
ایه الکرسی ودعای فرج و قرآن هم زیاد می خوندم خدارو شکر که نتیجه اش رو دارم می بینم
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
سلام من تازه اومدم اینجا و تاپیک رو خوندم.خیلی جالب بود.من این ماه هنوز نفهمیدم مامان شدم یا نه.ولی از وقتی که کتاب ریحانه بهشتی رو گرفتم دارم کارایی که گفته تو ماه اول بارداری انجام بدین انجام می دم و خودم هم 1بار قرآن رو ختم کردم و بار دوم رو شروع کردم.امیدوارم که دیگه معلوم بشه که نی نی هست یا نه.مطمئنم که اگه باشه و من به کارایی که تو اون کتاب واسه هر ماه گفته عمل کنم حتما بچه خوبی دارم.من زیاد تو نماز خوندن تنبلی می کردم ولی این ماه تا می تونم اول وقت می خونم و اگه 1کم دیر بشه کم طاقت می شم.این دعا ها اگه نی نی هم نباشه که روش تاثیر بذاره رو خودم که خیلی تاثیر گذاشتهواز خدا خجالت می کشم که چرا بنده خوبی نبودم.ولی می خوام جبران کنم
وای چه تاپیک خوبی کلی روم اثر گذاشت بچه ها تو رو خدا واسه مشکل منم دعا کنید حل بشه..
منم باردارم و تو خوندن قرآن کمی کوتاهی کردم تا حالا از امشب شروع می کنم مرسی که می گید..
کی گفته اینا خرافاته؟
یعنی مسلمان بودن خرافاتی بودنه؟
شک نباید کرد با تاثیر این کارا رو بچه
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
2706