2737
2739
عنوان

تاثیر دعا بر جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 495744 بازدید | 367 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به دوستای خوبم
نمیدونم من را میشناسید یا نه
بارداری خیلی سختی داشتم و از جانب شوشو خیلی اذیت شدم ...... استرس های زیادی کشیدم و خیلی ناراحت نی نی بودم
علاوه بر نگرانی هایی که برای سلامتی ش داشتم ..... نگران بودم که چقدر بعد از تولد ناآرومه و منو اذیت میکنه
شرایطم خیلی بد بود و تو اون دوران تنها راهی که دیدم توکل به خدا بود و البته پشتیبانی بچه های نی نی سایت را هم فراموش نمیکنم

تنها کاری که میتونستم بکنم این که از راههای معنوی به نی نی م انرژی مثبت بدم و اونو آروم کنم

خلاصه که با مطالعاتی که در این زمینه میکردم قرآن و دعا خوندم مثلا
- از 4 ماهگی هر روز سوره یس
- یکبار قرآن را ختم کردم
- 40 بار سوره های سبح دار: حدید- حشر- تغابن- جمعه- صف
- هر روز سوره نبا
- 40 بار سوره واقعه
- 40 بار دعاهای آل یس- عهد- عاشورا-حدیث کسا- توسل
- بعضی روزها سوره های محمد- نور- یوسف- انسان
- 17000 صلوات

من به این آیات و دعاها اعتماد کردم و از صمیم قلب از خدا خواستم بچه م آروم باشه

دخترم الان 11 ماهه ست و به طور شگفت انگیزی صبور و خوش اخلاقه که من حس میکنم تو بارداری از الان گرفتارتر بودم !!!!!!!!!!!!!!

من به تاثیر قرآن و دعا روی جنین ایمان آوردم چون اگه گوشه ای از استرسهای من روش اثر کرده باشه حداقل باید مثل بچه های دیگه یه کم ناآرومی کنه

مامانای باردار التماس دعا
واقعا آدم حسرت می خوره تاپیکای اینجوری که خیلی به آدم کمک می کنن این همه بدون طرفدار مونده.ولی بیاین که هر روز اینجا تاپیک بذاریم تا رونق بگیره و آدمای بیشتری خبردار بشن.ما آدما این روزا خیلی از معنویات دور شدیم و الان با این حرفا آرامشمون رو پیدا می کنیم
2728
سلاممممم

منم برای سلامتی بچه هام دردوران بارداری این کار ها رو انجام دادم .

1- موقع آب خوردن 7 مرتبه سوره حمد رو می خوندم = نه هر روز ولی تا اونجا که توان داشتم انجام می دادم
2- سوره واقعه هرشب
3- خوردن خرما و دعا خوندن به خرما
4- ختم قرآن یکبار درطول دوره بارداری و یکبار هم بعد از به دنیا اومدن بچه هام
5- زیارت عاشورا و دعای توسل
6- دعای سریع الاجابه برای سلامتی بچه هام هر روز صفحه 660 مفاتیح الجنان
7-دعای گنج العرش
8-دعای شش قفل
9-آیه الکرسی رو می خوندم به شکمم فوت می کردم .
10-خواندن سوره حضرت یوسف 3 بار درطول دوره بارداری
11- خوندن سوره حضرت مریم برای زایمان راحت درطول دوره بارداری و نزدیک به زایمان

الان هم راضیم خداروشکر که این دعاها و سوره ها رو خوندم .

بیشترین تاثیرش آرامش خودم و بچه هام بوده وخداروشکر خداروشکر ازهمه مهمتر سلامتی

فعلا اینا یادم بود . بعدش بازم یادم اومد میام برای شما عزیزان می گم
التماس دعا
اللهم صلی علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم و ارحمنا بحقهم
2738
من سعی کردم تا جایی که میتونم طبق ریحانه بهشتی عمل کنم و واقعا هم تاثیر اونو در بچم دیدم و اگر دوباره حامله شم دوبرار این کارارو میکنم معجزه میکنه
مهمتر از همه سلامتی بچم بود و ارامش پسرم هیچ وقتا در نوزادی شبا به جیغ ننداخت
سلام دوست عزیز.
اگردنبال سرهمی،بادی،لباس های منزل و بیرون بسیار شیک و مارکدار اصل با کیفیت عالی میگردید به ما سر بزنید:
http://babybrandsstore.blogfa.com/

امکان حضور شما همراه همسر و یا ارسال با پیک و یا پست پیشتاز با هزینه ای اندک به تمام نقاط ایران فراهم است.

نگران هیچ مسافتی نباشید ما کنار شماییم.

حتماً از محصولات ما دیدن فرمایید.
جهت عضویت در کانال تل-گرام به شماره 09335994864 پیغام دهید اینستاگرام : milani cosmetics of Iran وب سایت: www.mymilani.com
سلام دوست عزیز.
اگردنبال سرهمی،بادی،لباس های منزل و بیرون بسیار شیک و مارکدار اصل با کیفیت عالی میگردید به ما سر بزنید:
http://babybrandsstore.blogfa.com/

امکان حضور شما همراه همسر و یا ارسال با پیک و یا پست پیشتاز با هزینه ای اندک به تمام نقاط ایران فراهم است.

نگران هیچ مسافتی نباشید ما کنار شماییم.

حتماً از محصولات ما دیدن فرمایید.
جهت عضویت در کانال تل-گرام به شماره 09335994864 پیغام دهید اینستاگرام : milani cosmetics of Iran وب سایت: www.mymilani.com
ممنون از معرفی کمربند لالای فرشته می خوام برم بخرمش..
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
2706