2737
2739
عنوان

تاثیر دعا بر جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 495686 بازدید | 367 پست
سلام
مطلبت جالب بود
سوره والعصر رو نمیدونستم و یاد گرفتم

من هروقت درد زیاد دارم نادعلی کبیر رو 7بار میخونم و برام مشکل گشا بوده

مرسی از راهنماییت
تابستونه........ فصل میوه های آبدار و شیرین......به به عجب رنگ و آبی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستان اگه دعا و مسایل بارداری رو رعایت کنید نی نی های خاصی خواهید داشت . من با اینکه کتاب ریحانه بهشتی رو رعایت می کردم و گاهآ بیشتر . مثلآ به جای یک چله دو چله می خوندم الان که اون دوران سپری شده همش میگم کاش بیشتر بیشتر...
چون واقعآ تاثیر داره ایمان دارم
2738
و عزمتونو جزم کنید و به حرف عده ای که می گن ما رعایت نکردیم و نی نی های خوشگل و مودب داریم و کلی باهوشندو...
شاید هم این گروه واقعآ راست می گن ولی اگه رعایت می کردن بیشتر این برکات نصیبشون میشد.
من دو شیفت سر کار هستم.خونه که میرم وقت نمی کنم قران بخونم.اما سرکار 1 ساعت رو قران می خونم.اما تو دلم.با صدای بلند نمی تونم بخونم .چون سرکار خوب نمیشه قران با صدای بلند خوند.میخواستم بدونم خواندن قران توی دل و با صدای آرام روی نی نی تاثیر داره یا حتما با صدای بلند باید خونده بشه؟؟؟؟؟
هستی جون

حتمآتاثیر می گذاره . هر کسی در هر شرایطی تلاش بکنه خداوند اثرش رو می ده . چون او به نیات اعمال بنده ها نگاه می کنه نه صرفآ به ظاهر اعمال

ولی گلم شما می تونی توی خونه سی دی قرآن بگذاری با صدای بلند تا نی نی نازت نغمات خوش رو بشنوه.
برای منم خیییییییییلللللللللی دعا کن عزیزم.
هستی جون

عزیزم وقتت رو به نماز و دعا بگذرون تا نی نی آروم و سالمی داشته باشی . چون دعا قضا و قدر رو عوض می کنه و چه بسا مشکلات و بیماریهای احتمالی که می خواسته برای کسی پیش بیاد با دعا عوض میشه و تبدیل به احسن میشه.
گل یاس جون باید بهت تبریک گفت.اسم نی نیهای گلت چیه؟کدوم کشور هستی ببخشید فضولی می کنم ولی فکر نمی کردم کسائی که خارجند هم به این چیزها فکر کنن
خدایا من را ببخش که درهائی را کوبیدم که خانه تو نبود.
2706