2733
2734
عنوان

تاثیر دعا بر جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 495493 بازدید | 367 پست
عروس کوچولو منم 7 هفته و 3 روزمه
اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ ************ برای ادای قرض سنگین 1002بار خواندن سُبحانَ اللهِ وَ بِحَمدِهِ سُبحانَ اللهِ العَظیمُ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متمانای عزیز من هم چند تا کار که مرتب انجام می دم رو می نویسم که اگر کسی نمیدونه استفاده کنه.
یکی اینکه موقع اذان دستم رو روی شکمم می ذارم و آیت الکرسی و سوره حمد و صلوات می خونم.(این رو یه استاد یادم داد
بعد از نماز سجده می رم و 10 بار الحمدالله رب العالمین و یا الله (خدا رو شکر می کنم که بهم نعمت بچه دار شدن رو داد
در قنوت نمازهام آیه 40 سوره ابراهیم،74 فرقان، 100 صافات،8 غافر،38 آل عمران و 89 انبیا رو می خونم (فقط قسمت دعاییش رو)
Lilypie Premature Baby tickers
2728
کتاب ریحانه بهشتی رو دارم از قبل از بارداریم خریدمش و چیزهایی که نوشته رو رعایت می کنم و ذکرها و سوره هایی که مربوط به هر ماه از بارداری هست رو می خونم.
یه نکته که هست توی ریحانه بهشتی بعضی روزها سوره هایی گفته بخونید که طولانی هستند اگر نمی تونید و براتون سخته یک قسمت از سوره رو بخونید.
Lilypie Premature Baby tickers
2738
سلام مامانای عزیز

پیامبر(صلی الله علیه وآله) فرمود: هر که سورة حجرات را بخواند، برای حفظ جنینش از خطرها و سقط، موثر است.

پیامبر اکرم‌فرمود:اگر سورة ذاریات همراه زن حامله باشد، در آسان وضع حمل نمودن، موثر است.

پیامبر اکرم ـ صلی الله علیه و آله ـ می‌فرماید: به زنان باردار خود کندور بخورانید که فرزند شما چون در شکم مادر با کندور تغذیه شود عقلش محکم می‌شود و اگر پسر باشد شجاع می‌شود
Lilypie Pregnancy tickersحدیث
سلام دوستان عزیز ومامانای مهربون خوشحال میشیم که این هفته تو مسابقه عکاسی با موضوع (( هیجان)) شرکت کنید .

مهلت گذاشتن عکس : از امروز تا شنبه

اینم لینک مسابقه عکاسی :

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=229152&PostID=10772309#10772309
اللهم صلی علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم و ارحمنا بحقهم
دوستای گلم واقعا تاپیک خوب ومفیدی هست

لطفا بیاید بازم تجربیات خودتونو بگید تا ماهایى که اول کاریم استفاده کنیم
بیاید اینجارو بالا نگه داریم

از تک تکتون ممنون
پسرم روز به روز بیشتر عاشقت میشمممممممممممممممم
2706