2703
2553
عنوان

انتخاب اسم دوقلو دختر و پسر

31080 بازدید | 66 پست
سلام
من یه بار دیگه هم سوال کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم. می خوام اسم دخترم اسم یه گل باشه و اسم پسری که باهاش بیاد. فامیلی نی نی ها به حرف های الف و ار ختم می شه. نظری هست؟ راستی اسم خودم شبنم و دلم می خواد به اسم خودم هم بخوره
شقایق و شایان اسم خواهر زاده هامه
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دالیا اسم دختره که اسم یه گل هم هست وایلیا پسر
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
2714
یاسمین و یاسین
خدایا ...اگه یک روز فراموش کردم که خدای بزرگی دارم...تو فراموش نکن که بنده کوچیکی داری...با نوازشی و یا تلنگری آرام...وجودت را ......همراهیت را ...مهربانی و بزرگی ات را ...برایم یاد آوری کن...
آمین ??
حالا خودت هم بیا یه نظری بده دیگه اینهمه اسم؟؟؟؟؟
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
اسم دختر که اسم گل باشه خیلی کمه که انتخابت سخت میشه
حالا چرا میخوای حتما اسم گل باشه؟
نیازی نیست اطرافمون پر از آدم باشه ... همون چند نفری که اطرافمون هستند، آدم باشند کافیه ...!!
2706