2726
عنوان

کلاس رقص مشهد...

85755 بازدید | 107 پست
سلام خانم های گل مشهدی شما کلاس رقص خوب تو مشهد سراغ دارین؟ افسردگی گرفتم خیلی نیاز دارم واسه عوض شدن روحیم ممنون می شم آدرس یا تلفن بهم بدین...
وای منم دنبالشم

شـک نـکـن درسـت در لـحـظـه ی آخـر ، در اوج تـوکـل و در نـهـایـت تـاریـکـی نـوری نـمـایـان مـی شـود ، مـعـجـزه ای رخ مـی دهـد و چـه زیـبـا خـدا از راه مـی رسـد ...!!!
منم منتظر یه معجزه ام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم من واسه عروسیم رفتم کلاس خصوصی پیش محبوبه جون اسم سالنش ابر دخت تو احمداباده تو رضا اخرای رضاس نمیدونم رضا 25 یا 30 سمت چپ میوفته کارش عالیه خیلیم پر شورو هیجانه من واقعا راضی بودم
مامان باران من شمارتو میخام . هم خودم هم دو سه تا از دوستام مایلن که بیان کلاس . چه رقص هایی رو یاد میدی عزیزم ؟ هزینه اش چقدره ؟
شـک نـکـن درسـت در لـحـظـه ی آخـر ، در اوج تـوکـل و در نـهـایـت تـاریـکـی نـوری نـمـایـان مـی شـود ، مـعـجـزه ای رخ مـی دهـد و چـه زیـبـا خـدا از راه مـی رسـد ...!!!
منم منتظر یه معجزه ام
شری جون چقد ازت گرفت؟ من اسمشو شنیدم. همه رقص ها رو بلده ؟
منم منتظر یه معجزه ام
سلام من کلاس رقص یا باله می خوام واسه دختر پنج ساله ام البته نزدیک باشه من راهنمایی میشینم مثلا وکیل اباد نمیتونم برم البته خواهرم هم برای عروسیش دنبال کلاس هست اگه جایی که خوب باشه با قیمت مناسب لطفا راهنمایی کنید
2706