2703
2553
سلام...فسقلی ی 3 ماه و یک روزه ی من سرما خورده...پری روز بردمش دکتر وبرایش دیفت هیدرامین و زیتروماکس نوشت....از پری روز میدم بهش اما دائما سینه اش صدای مچاله کردن کاغذ میده با هر نفس کشیدن...زنگ زدم به دکترش می گه اگر خوب نشده بیار بستری اش کنیم ..حالا دو تا سوال دارم
1.تو دفتر چه خودم نوشته بود دکتر دارو اش رو و من به دارو خانه نگفتم مال بچه ست...دیفن هیدررامین بزرگسال و کودک فرق داره؟
2.7 تا دارو خانه رفتم زیتوماکس رو نداشت به جایش آزیترومایسین ایرانی خریدم...حالا از هر کی میپرسم میگه خیلی فرق داره کیفیت اش...دارو خانه ای رو میشناسید که داشته باشه زیترومکس اسپانیایی اش رو؟
zitromax دیگه پیدا نمیشه تحریم
سینش خس خس میکنه دختر من هم توسه ماهگى همین طورى شد دکترش زیترومکس داد ولى بعد متوجه شدیم آلرژى به تخم مرغ داره من خودم خیلى تخم مرغ میخوردم دکتر آلرژى تشخیص داد یک هفته پرهیز کردم خوب شد دستم رو که پشتش میزاشتم صداى بدى میداد
نه عزیزم زیترو مکس با آزیترو مایستن متفاوت نیست. بی خخودی خودت رو ناراحت نکن
بعضی ازدکترها خوششون میاد داروی خارجی بنویسند که تو فکر کنی خیلی حالیشه، اون دوتا فرقی باهم ندارند
دیفن هیدرامین رو هم بسته به مقداری که دکترت گفته باید بدی به کوچولوت چون دکترها حساب میکنند و مقدار دارو رو به تناسب وزن بچه تجویز میکنند. مثلا مثلا مثلا یک قاشق برای بچه 10 کیلویی و دوقاشق برای بچه 20 کیلویی البته دارم مثلا میگمااااااااااااااااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره همین دارو خانه هایی که رفتم هم همین رو گفتن...منتها گفتن شایییییددد یه دارو خانه ای از خرید های قدیم اش داشته باشه و بهت بده....برای همین پرسیدم
نه آلرژی نیست...اب دماغش میاد....عزسه میکنه و...تازه مامان خل وچل اش بچه رو لخت کرده بود ازش عکس لختی بگیره و میدونه تقصیر خودشه!
2720
سلام الی گلی جون کجایی تو ؟ من مشهد آدرس دارم میدونم کجا داره .
در ضمن زیترماکس با آزیترومایسین ظاهرآ فرق نمیکنه ولی باطنا به قول دکتر دخترم فرقش مثل فرق پراید با بنزه !!!
من آمریکاییشو به دخترم دادم آب رو آتیش بود
سلام الی گلی جون کجایی تو ؟ من مشهد آدرس دارم میدونم کجا داره .
در ضمن زیترماکس با آزیترومایسین ظاهرآ فرق نمیکنه ولی باطنا به قول دکتر دخترم فرقش مثل فرق پراید با بنزه !!!
من آمریکاییشو به دخترم دادم آب رو آتیش بود
من تهرانم....شونصد تا دارو خانه رو رفتم...دقیقا همینه که تو میگی سلما...واقعا ازیترو مایسین ایرانی اش که چند روزه دارم میدم هیچ تاثیری نداره....
کاش تو تهران ادرس داشتی...کلافه ام کرده خس خس اش....بدتر از همه اینه که تقصیر خودم بوده سرما خوردگی اش و هی همه غر میزنن سرم
2714
تعجب میکنم که الان میگی نیست . اره یه چند وقت پیش تو اوج گرون شدن دلار اصلا پیدا نمیشد اما الان که قیمت دلار تقریبا ثابت شده جای ما که اکثر داروونه ها دارن .گرونتر اذ قبل شده ولی هست
17500 و 10500 فیمتشه . بزرگ و کوچیک داره
پیدا کردم...الان از دارو خانه سر میر داماد یافتم....فرستادم بخره همسرم رو....یه سوالی...شما ها هم تجربه ی این جور سرما خوردگی رو تو این سن بچه داشتید؟یعنی میخوام بدونم همه بچه ها سرما میخورن تو این سن و سال یا زود بود برای سرما خوردن؟یعنی میخوام ببینم چقدر سهل انگاری کردم
2706