2703
2553
با سلام به دوستان خوب روش درست تعیین جنسیت ابن سینا روتوی یه سایت پیدا کردم براتون می ذارم هرکی انجام داد بیاد جواب روبگه
چیزی که میخوام امروز واستون بگم شاید باور نکردنی و یا خرافات به نظر بیاد ولی حداقل من خیلی بهش اطمینان پیدا کردم!

با روشی که امروز میخوام خدمتتون عرض کنم شما میتونید جنسیت فرزندانتون رو از همین الان بفهمین!!! فرقی نداره که شما پسر هستید یا دختر در مورد هردوتون نتیجه میده!!

مواد لازم:

۱-یک زنجیر طلا که یه پلاک هم داشته باشه مثل گردنبندی که تو عکس میبینید!

۲-یک انسان بیکار که بتونه این کاری که میگم رو واستون انجام بده!

روش کار:

ابتدا یک جا مینشینید و از دوستتون هم بخواهید که بیاد و کنارتون بشینه(البته اگه نامحرمه فاصله رو حفظ کنین)

سعی کنین دستتون رو در حالتی قرار بدین که فشاری روش نباشه و به حالت آزاد و آویزون باشه سپس از دوستتون بخواین که زنجیر رو بالای نبض دستتون قرار بده در حالی که تماسی با دستتون نداشته باشه(توجه داشته باشید که سعی نکنید لرزش زنجیر رو در ابتدا بگیرید تا ثابت شه اجازه بدید خودش از لرزش بایسته)بعد از این که از لرزش ایستاد بعد از چند لحظه که بین افراد این زمان متغیره میتونین مشاهده کنین که زنجیر شروع به حرکت میکنه.

حالا ممکنه دو حالت پیش بیاد:

۱-اگر زنجیر در امتداد یک خط راست جلو و عقب رفت یعنی فرزند اول شما پسره

۲-اگر زنجیر حول محوری فرضی به صورت دایره وار چرخید به این معنا است که فرزند اول شما دختره

برای تشخیص جنسیت فرزندان بعدی باید صبر کنید تا زنجیر پس از نشان دادن جنسیت فرزند اول بطور

خود به خود از حرکت بایسته تا پس از چند ثانیه دوباره یکی از حرکات اشاره شده رو تکرار کنه و درصورت

تکرار هر کدام از آن ۲ حرکت نتیجه به همین صورت که عرض کردم میشه.

شاید چیزی که گفتم خیلی عجیب باشه ولی شما میتونین برای اثبات این امر خودتون روی پدر یا مادرتون امتحانش کنید تا متوجه بشین که ترتیب جنسیت همه ی فرزندانشون رو درست میگه

به هر حال اگه متوجه شدید که با وجود رعایت کردن همه ی تذکرات فوق نتیجه ای داد که با واقعیت

مطابقت نداشت حتما به من هم احتمال بدین چون خودم خیلی دوست دارم که فکر کنم این روش

خرافاته!!

سلام دوستم من الان هفته 12 هستم این روش به من گفت فرزند اولم دختر هست که درسته و نشون داد فرزند بعدی پسره...
از یه روش دیگه هم استفاده کردم که داخل حمام دور شکم رو اندازه میزنن .....شکم من بعد حمام بزرگ شد و اینم یعنی پسر......
اما پریروز رفتم سونو نسل امید گفتن دختره...................حالا من موندم اون دو روش درست بوده یا سونو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
من سال پیش یکی از دوستام برا من ویکی دیگه از دوستام انجام داد وبرا دوستم اولین بچه اش دختر در امد وواسه من پسر در امد واتفاقا جالبه که دوستم امسال بچه اش بدنیا امد وافاقا دختر هم هست اما من که هنوز باردار نشدم نی نی ندارم که ببینم درست هست یا نه.......
عیدی خدای مهربونم 1 ساله شد شکرت
همیشه جان لازم نیست باردارباشی حتی اگه مجردم باشی نشون میده جالب اینه که یه دوست من که الن یه دختر داره اول براش پسر اومد بعد دختر که خودش گفت یه پسر 6ماهه داشته که دمرده به دنیا اومده
من قبلا برای نی نیم انجام دادم که گفتند نی نی پسره بعد که رفتم سونو درست بود اینم بگم که بچه اولم که دخمل بود هم نشون داد با حرکت دورانی

من مطمئنم چون برای هر دو زن دادش هامم درست در اومد
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
2706