2733
2734
نادیا جون چون خواهرم 2 تا دختر داره

من فکر کردم دایره ای پسره چون برای خواهرم دایره ای در اومد

سونو هم گفته دختره فکر میکردم خوشحال میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید من جدول چینی رو برای چند تا از دوستام که همین چند سال اخیر بچه هاشون دنیا اومده امتحان کردم چند تاش اشتباه بود ولی این روش رو برای هر کی امتحان کردم درست بوده.برای مادر و مادر شوهرم.خودم.خواهر شوهرم.عمه و دختر عموم.چند تا از دوستام تو سایت و .............
به ابن سینا اطمینان دارم
ببخشید من جدول چینی رو برای چند تا از دوستام که همین چند سال اخیر بچه هاشون دنیا اومده امتحان کردم چند تاش اشتباه بود ولی این روش رو برای هر کی امتحان کردم درست بوده.برای مادر و مادر شوهرم.خودم.خواهر شوهرم.عمه و دختر عموم.چند تا از دوستام تو سایت و .............
به ابن سینا اطمینان دارم
2731
من تازه باردار شدم.وقتی این کارو انجام میدم اول به صورت خط عمودی میره و میاد بعد تغییر جهت میده و خطی افقی میشه.یعنی چی خوب؟
2738
من نی نی ام سقط شد

وقتی باردار بودم این روش رو اجرا میکردم اول به صورت عمودی یه کم میرفت و میومد بعدش افقی میشد

حالا فهمیدم چون اولیه خیلی کم رفت و اومد یعنی موندگار نبوده هههههه

آخه من حدس میزنم نی نی ام که سقط شد پسر بوده

الان که 15 روزه از سقطم میگذره و این قضیه رو دوباره اجرا میکنم

یه بار عمودی میشه و خیلی کم میره و میاد دقیقا مثل قبل و بعدش افقی میشه که خیلی زیاد میره و میاد بعدش عمودی و دوباره بعدش عمودی

یعنی انشالله من بچه اولم دختر میشه و 2 تای بعدی پسر
2706