2703
2553
من هفته 16 هستم هفته 14 رفتم سونوگراف گفت شکمت چاقه اصلا مشخص نیست بچه چیه ولی احتمالا پسره ولی کلا علائمم با اولی که پسر 6 سالمه فرق میکرد قبل حاملگی همکارم واسم تست رو گرفت اول راست چرخید که درست بود بعدی دایره بعدیش باز راست به نظرت ممکنه دومی دختر باشه ؟
شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خیلی سال پیش خواهرم بیماری سختی گرفت و چند ماه بیمارستان بستری شد (خارج از ایران)... منم پیشش موندم... با بیمارها و همراهانِ تمامِ اتاق های راهروی بیمارستان دوست شده بودیم و شبا توی راهرو صندلی میچیدیم و گپ میزدیم...

یه شب سوزن رو نخ کردم و محضِ تفریح برای تمامِ خانم ها (بعضیا همسن مامان بزرگم بودن) این روش رو انجام دادم... خودمم باورم نمیشد که مال همه رو بلا استثنا درست گفتم...
اون موقه اصلا نمیدونستم که این روش منسوب به ابن سیناست

نمیدونم چطوری بود که حتی 1 خطا نداشت!!!!!!

خانم های جمع بدتر از من خیلی خیلی خیلی تعجب کرده بودن و کلی هیجان زده شدن

ضمنا روشِ چرخیدن هم تابلوئه که چرا خطِ صاف پسر و چرا دایره دختره
14 هفته که رفتم واسم سونو ان تی نوشت گفت 18 هفتگی هم یه سونو هست معمولیه . دعا کنین بچه ها این یکی دخمل باشه اخه پسرم همش میگه ابجی میخوام
شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
2714
ببینید بذارین براتون یه توضیح کوچولو بدم تا خودتونم قانع بشین این روش اصلا نه علمیه نه عقلانی ب گفته شما ضربان دست باعث حرکت سوزن یا مداد یا زنجیر یا حلقه میشه درسته؟؟؟ درصورتی که من اعتقادم اینه که حرکت دست نگهدارنده زنجیر باعث حرکت زنجیر میشه.حالا به افقی و عمودی و نتیجش که از نظر شما دختر تفسیر میکنید یا پسر ندارم خوب پس اگه حرف شما درست باشه و علت چگونگی حرکت زنجیر ضربان و یا نوع گردش جریان خون یک فرد باشه پس اگه زنجیر رو به یه جای ثابت هم اویزون کنیم( نه اینکه شخص ثالثی اونو بگیره) بعد نبضو ببریم زیرش پس قاعدتا زنجیر باید بازم تکون بخوره که اینطور نیست!!!!!! میگی نه امتحان کن زنجیرو اویزون کن و نبض دست رو ببر زیرش صد سال هم منتظر بشی زنجیر تکون نمیخوره که نمیخوره بلکه حرکت زنجیر فقط و فقط بخاطر حرکات دست نگهدارنده ی اونه نمیگم کسی عمدا تکون میده ولی تپش قلب و تنفس شخص نگهدارنده باعث تکون خوردن ناخوداگاه زنجیر میشه عزیزم همین و بس
اینکاری که میگی رو انجام دادم یه مامان... اصلا تکون نخورد و همین باعث شد به این روش شک کنم و فراموشش کردم... اما در رابطه با تجربه ی خودم هنوزم نمیدونم چرا برای اون همه خانم درست در اومد با اینکه غریبه بودن! اگه تصادفی هم بوده باشه بازم برام عجیبه
2706