2733
2734
یه سوال
شما گفتی روی دختر و پسر فرقی نداره این کار رو انجام بدیم پس اگه یه زن و شوهر این کار رو انجام بدن باید نتایج یکی در بیاد یعنی هر دو حالت دورانی نتیجه میده یا بلعکس درسته ؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه سوال
شما گفتی روی دختر و پسر فرقی نداره این کار رو انجام بدیم پس اگه یه زن و شوهر این کار رو انجام بدن باید نتایج یکی در بیاد یعنی هر دو حالت دورانی نتیجه میده یا بلعکس درسته ؟
یه سوال
2731
این روش به این صورت هست که اگه زنجیر در راستای دست در یک خط مستقیم حرکت کرد فرزند پسر و اگه عمود بر راستای دست، و باز هم در یک خط مستقیم حرکت کرد، فرزند پسر هست، وقتی به صورت دورانی می چرخه، تعداد سالهای بین فرزندان هست و دورانی چرخیدنش ربطی به جنسیت نداره
پسر نازم 32 هفته اس، خدایا همه ی نی نی ها رو به تو می سپرم مواظب نی نی منم باش ....
2738
من روی مچ دستم گرفتم اولی در راستای دستم بود بعد چند بار چرخید و بعدش عمود بر دستم جرکت کرد این طوری یعنی بچه اویم پسر که درسته چون یک پسر 5 ساله دارم و بچه دومم دختر ولی این هفته رفتم سونو گفت پسره تازه وقتی حلقم رو روبروی شکمم می گیرم هم مثل پاندول حرکت می کنه که این باز یعنی دختر ممکنه سونو اشتباه گفته باشه؟ دکتری که سونو میکرد 2 بار گفت پسره!!!!
2706