2726
این روش در زمان بارداری قابل اجرا نیست. باید زمانی انجامش بدید که باردار نیستید. بخاطر همینه که بعضی دوستان باردار میگن حرکت سوزن همش تغییر میکنه.
منم برای مامانم کردم درست بود. برای خودم هم اولیش که درسته. حالا ببینیم بچه های بعدیم چی میشن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام منم واسه هر کسی انجام دادم درست بوده من که تا الان موفق به باردار شدن نشدم نمیدونم چرا ولی همین که این فال سوزن رو میگیرم یه پسر و دختر نشون میده و همین امیدوارم میکنه راستی ما جور دیگه شنیدیم اگر دورانی بچرخه فاصله بین بچه و بچه بعدی رو نشون میده و وقتی به حالت خط فاصله روی دست حرکت کنه دختر و حالت پسرش هم که همون شکل هست که گفتید ولی درستههههههههههههههههههههههههه
خدایا خیلی مهربونی 
راستی مامانا چندتا نرم افزار بارداری مخصوص گذاشتم تو لینک زیر 2 تا فارسی 3 تا انگلیسی
امیدوارم بدرتون بخوره.
http://uplod.ir/w31zpan7ovrv/BARDARI.rar.htm
خدایا کمک کن همه نی نی ها و نلیسا من سالم و صالح باشن همیشه. آمین........... صلوات
دانلود کردی فایلو با win rar باز کن بعد با بلوتوس یا کابل گوشیت بریز تو گوشیت. تو گوشیت نصب کن
بستگی داره کودمو نصب کنی یکی تاریخ زایمان میخواد طبق اون هفته بارداری و توصیه ها و ... میده
یکی هم طبق تاریخ پری همین اطلاعاتو میده. باز اگه مشکلی بو در خدمتم
خدایا کمک کن همه نی نی ها و نلیسا من سالم و صالح باشن همیشه. آمین........... صلوات
من تو این هفته برای 30 40 نفر که قبلا زاییدن انجام دادم حتی اونایی که نمیدونستم سقط کردن یا بچه مرده داشتن هم درست درومد خوده خانوما هم تعجب کرده بودن من بهش اعتماد دارم دیگه.من از زنجیر و حلقه ازدواجم استفاده کردم حالا من خودم بچه دختر دوست داشتم فهمیدم با این روش اولی پسره بعدی دختر حالا منتظرم حامله بشم ببینم روی خودم هم درسته
بچشید و ببینید که خداوند نیکو است. خوشابحال شخصی که بدو توکّل می دارد.
2706