2703
2553
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 433156 بازدید | 2924 پست
مرسی ماه مامان جون از راهنماییت. الان نی نی ات دنیا اومده یا هنوز بارداری؟
اگه دنیا اومده با مصرف اون 2 تا دونه قرص هیچ مشکلی براش پیش نیومد؟ میترسم نکنه 2تا قرص باعث مشکلی واسه نی نی ام بشه.
جهان سوم جایی است که هر کسی بخواهد مملکتش را آباد کند،خانه‌اش خراب می‌شود و هر کسی بخواهد خانه‌اش آباد باشد باید در تخریب مملکتش بکوشد.
پریسان جون مرسی که راهنمایی کردی من دیگه نمیخوام دارو مصرف کنم چون خیلی میترسم نکنه واسه نی نی ضرر داشته باشه یا حداقل تا تموم شدن 3 ماهه اول. بعدش اگه افسردگی اذیتم کنه میرم دکتر تا بهم داروی مناسب بده.
جهان سوم جایی است که هر کسی بخواهد مملکتش را آباد کند،خانه‌اش خراب می‌شود و هر کسی بخواهد خانه‌اش آباد باشد باید در تخریب مملکتش بکوشد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیلا جون ، من در مورد اون قرصی که نوشتی چیزی نمی دونم ، ولی حتماً پیش یه دکتر اعصاب برو ، به اون چیزایم که تو بعضی سایتا می نویسن خیلی توجه نکن ، چون باعث می شن الکی استرس بگیری ، بهترین راه اینه که تحت نطر یه پزشک اعصاب باشی ، سعی کن آرامشه خودت رو حفظ کنی تا ایشالله نی نی صحیحو سالم به دنیا بیاد .

ملیسا جون خدارو 100000000000000000000000000000000000000 مرتبه شکر نی نیم سالم به دنیا اومد ، شما هم نگران نباش ، از خدا بخواه تا نی نی سالم بهت بده ، من چند بار ختم قرآن کردم ، هم تو آرامشم تاثیر داشت ، هم برای نی نی نذر کردم که سالم باشه ، شما هم همین کارو بکن ، ایشالله که نی نی شمام سالمه .

شیلا جان ، شما که سه ماه آخر داری فلوکستین میخوری با دکتر زنانت و روانپزشکت صحبت کن که اون آمپول دگزامتازون رو که برای تکمیل ریه جنین میزنند رو برات تجویز کنند.. ( البته من نمیدونم که حرفم تا چه حد درسته ) ولی نی نی من که به دنیا اومد بهش زدند... همش میگم کاش به خودم زده بودند..

چون فلوکستین تنها عارضه ای که داره اینه که ممکنه ( نه همه موارد ) یه کم باعث نارسایی ریه بشه که بین همه جنیها رایجه و خیلی هم خطرناک نیست و بهشون دگزا میزنن خوب میشن.

حتما بگو عزیزم یادت نره ها ...
2720
مرسى بریسان جون حتما به دکترم میکم
منم همین تصمیم را داشتم این دفعه که رفتم میکم به دکترم
در مورد قرص سرترالین هم از جند تا دکتر زنان و روانبزشک سؤال کردم همه کفتن این مشکل خیلى نادره و نکران نباش منم دیکه به خدا سبردمش
فلوکستین هم از یه سایت معتبر خارجى خوندم که کفته ضررى براى نى نى نداره حتى در دوران شیردهى هم میتونین استفاده منید ولى زیر نظر بزشک باید باشه
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا جبـــــــــــــران همــــــــــــه نداشـــــــــــــــــــــته های منـــــــــــــــــه
خانم های عزیز زیر سه ماه نباید قرص اعصاب مصرف کنید حتی یه دونه
لطفا برید پیش دکتر .........من خودمم افسرده ام و باید هر از چندی یه دوره دارو مصرف کنم ولی دکتر هزار بار بهم گفته به محض بارداری باید قطعشون کنی ...........لطفا مواظب باشید.
گندم جون منم قبل از بارداری سرترالین مصرف کردم و همین که فهمیدم باردارم قطع کردم ولی بازم میترسم
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا جبـــــــــــــران همــــــــــــه نداشـــــــــــــــــــــته های منـــــــــــــــــه
گندم جون منم قبل از بارداری سرترالین مصرف کردم و همین که فهمیدم باردارم قطع کردم ولی بازم میترسم
2714
وای خورشید جون خیالم راحت شد ایشالا لیلیا جون همیشه سالم باشه عزیزم
ایشالا نینی منم سالم بیاد بغلم دیگه هیچی نمیخوام
بچه ها استرس جدیدم حالتای مبهم زیر دلمه
فکر میکنم نکنه انقباضه ترس تمام وجودمو میگیره میزنم زیر گریه
خیلی سخت میگذره
شما ها چه جوری بودین؟
هیچ وقت باطن زندگیمونو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکنیم....
2706