2737
2734
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 434473 بازدید | 2925 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان نگار منم نسبت به صدا حساسم الان بهتر شدم خدا رو شکر من هزار بار میپریدم تو خواب
قبل خواب شیر ولرم بخور موثره
الان که ماه 4 هستم بهترم شکر خداااا
هیچ وقت باطن زندگیمونو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکنیم....
2728
سلام مامان نگار عزیز
عزیزم اصلا نگران نباش منم پارسال همین موقع 3 ماهه بودم و حالم 1000 برابر از تو بدتر بود عزیزم خیلی بد الان اگه پستای قبلی مو بخونی متوجه می شی کاملا حالت هات طبیعیه هر کسی واکنش خاصی داره به بارداری اگرم زمینه اضطراب و افسرذگی داشته باشی که دیگه بدتر نگران نباش عزیزم
سلام دوستان
من دارم دیوونه میشم به زور کمى حالم خوب شده بود
من قبل از بارداریم سرترالین مصرف میکردم ولى همین که فهمیدم باردارم قطع کردم
از ماه 6 باردارى هم فلوکستین مصرف میکنم تا الان
دیروز توى یه سایتى خوندم که خانمهایى که 28 روز قبل از لقاح و 112 روز بعد از لقاح سرترالین مصرف کردن 3 برابر بیشتر احتمال مبتلا شدن جنین به بیمارى قلبى بیشتر میشه
منم استرس کرفتم
کسى بوده که مثل من از سرترالین استفاده کرده باشه اوائل باردارى؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا جبـــــــــــــران همــــــــــــه نداشـــــــــــــــــــــته های منـــــــــــــــــه
2738
ساغر جون تو آزمایش که شوشو تو بیمارستان لاله داد (آخه بین نتیجه اونجا با دانش تفاوت بود و دکتر پویان بهش گفته بود اونجا آز بده) اول تعداد:90 میلیون ، نرمال: 3% ، حرکت:50%
بعد از یه دوره سه ماهه مصرف پنتوکسی (روزی 3 عدد) و تقویت رسید به تعداد 96 میلیون و نرمال 10 % و حرکت 70%
البته این عددا تقریبی هستند دقیقا یادم نیست و مال قبل شستشو هستن
آخه لاله قبل و بعد شستشو رو میده
بعد از شستشو نتیجه بهتره
اما با این حال بازم زیر رنج نرمال بود میزان اسپرمای نرمال
اما به لطف خدا نتیجه گرفتیممممم
بچه ها من اوایل مشکل پریدن تو خواب رو داشتم شدید که دکتر بهم B1 داد قبل خواب خوردم و شیر ولرم رو توصیه کرد که خوب شدم بعد از ماه 3
اما یه مشکل جدید واسه من که الان تو ماه 4 هستم پیش اومده و اون اینکه تو خواب اگر خوابهای استرسی ببینم ارضا میشم (تقریبا هفته ای یه بار) و این خیلی نگرانم میکنه
طوریکه صبحش همش گریه میکنم
آخه دکترم گفت بهتره تو نزدیکی ارضا نشی
حالا میگم این که دست خودم نیست نکنه ضرر داشته باشه واسه نی نی تو رو خدا اگه میدونید کمکم کنید دارم دیوونه میشم
سلام دوستان. یکی به من هم کمک کنه آخه من هم افسردگی و اضطاب دارم و قبل از بارداری کلوناز پام و یه دوره ای هم آلپرازولام میخوردم. وقتی باردار شدم داروهام رو قطع کردم. فقط دو روز پشت سر هم روزی یدونه آلپرازولام خوردم تو هفته 7 هستم . یعنی برای جنین ضرر داره؟ نکنه مشکلی براش پیش بیاره؟ تو رو خدا راهنمایی کنید.
جهان سوم جایی است که هر کسی بخواهد مملکتش را آباد کند،خانه‌اش خراب می‌شود و هر کسی بخواهد خانه‌اش آباد باشد باید در تخریب مملکتش بکوشد.

ملیسا جان ، زیر 3 ماه بهتره که دارویی مصرف نکنید یا اینکه خیلی خیلی با احتیاط مصرف بشه. در هر صورت شما باید تحت نظر روانپزشک هم باشی ..

مثل ما ، ما هم تحت نظر دکتر زنان بودیم و هم روانپزشک. امیدوارم دوران بارداری خوبی داشته باشی عزیزم :)

ساغر جون منم دلم برات تنگ شده.. بعدش هم اصلا نگران نباش بی خیال باشی زودی نی نی میاد.. می بوسمت :*

مایا جون مشکلت رو به دکتر بگو ... من فکر نمیکنم مشکلی ایجاد بشه ولی باید به دکتر بگی.
ملیسا جون منم قبل از بارداری آلپروزولام می خوردم ، وقتی باردار شدم قطعش کردم ، اما وقتی تو هفته ی 6 بودم یه اتفاقی برام افتاد که در عرض یک هفته مجبور شدم 2 تا بخورم ، رفتم دکتر اعصاب ، گفت دیگه آلپروزولام نخور به جاش بهم 2 تا قرص دیگه داد ، دیگه اصلاً آلپروزولام نخور ، دکتر من اسمش علی اصغر خوشنویس بود ، بهت توصیه می کنم حتماً یه جلسه پیشش برو ، تلفنشو از گوگل سرچ کنی میاره ، هیچ قرصی رو سر خود مصرف نکن .
دوستان جرا کسى جواب سؤال منو نمیده اخههههههههههههههه
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا جبـــــــــــــران همــــــــــــه نداشـــــــــــــــــــــته های منـــــــــــــــــه
2706