2733
2734
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 434558 بازدید | 2925 پست
سلام بچه ها...منم مشکلات همه شما رو دارم تو هفته 16 هستم وتازه دوقلو هم باردارم..ویار وحشتناکی رو پشت سر گذاشتم خونریزی هم داشتم که قطع شده ..بچه ها به نظرتو ن با این شرایطم با وجود دوتا جنین ومشکلات اضطرب و افسردگیم زنده می مونم؟؟؟؟کمککک...همش به درگاه خدا التماس میکنم
کلید های اسمان وزمین به دست یکتای بی همتاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان سوگولی و اس نینوش جان مرسی از دلگرمی و دلداریتون خیلی روزای سخت و مزخرفی رو دارم پشت سر میزارم همیشه باخودم فک میکردم دوران حاملگیم بهترین دورانم خواهد شد اما ندونستم چه زجری برام میشه دلم بحال بچه ام میسوزه هر روز گریه میکنم از خودم بدم اومده خودمو مقصر این استرسا و افکار منفی میدونم خسته ام بچه ها توروخدا برام دعا کنید دوستدارم شاد باشم دوستدارم بخندم اما نمیشه
2728
آلفا جان نصف راهو رفتی خوشا بحالت بقیه اشم بسلامتی پشت سرمیزاری حالا من همش ب شوهرم میگم کاش من بخوابم 9ماه دیگه پاشم شوهرم میگه چرا میگم تو نمیدونی من چی میکشم خیلی سختمه اما اصلا نمیفهمه من چی میگم اصلا تاحالا مثل من نشده که بدونه چی میگم
پاتریک بخدا توکل کن...منم داغونم تازه دوقلو باردارم...سرنمازام خدا رو به پهلوی شکسته بیبی فاطمه به دل شکسته بیبی زینب قسم میدم میدونم که خدا دعاهامو میشنوه...میگم خدا یا اگه من گنهکارم به بی گناهی این دوتا بچه رحم کن....شبا سوره الرحمن و واقعه میخونم...رفتم روانپزشک بهم یه ارام بخش با زولپید داد...زولپیدو می خورم ولی ارام بخشو شوهرم نمی ذاره بخورم..بچه ها نا امید نشید...خدا هست
2738
بچه ها پاتریک و الفا جان به خدا توکل کنین این روزها هم میگذرن گل گاوزبان و بهارنارنج و باهم دم کنید و روزی یه لیوان قبل از خاب بخورید خاستید توش یه قاشق عسل هم بزنین.من دوروزه امتحان میکنم.امیدوارم حال همه مون خوب بشه انشالله...
من شبی موقع خاب یه قرص ویتامین ب 1 صد هم میخورم چون کمبود ویتامین ب یک در بدن باعث افسردگی و اندوه میشه....در ضمن گل گاوزبان و بهارنارنج هردو ارامبخش هستن و ضد اضطراب و ترس .امتحان کنین..به امید روزهای بهتر انشالله
ذکر صلوات و قران هم که نیاز ب گفتن نداره خیلی ارامبخشه و به یاد داشتن اینکه شما دارین ذکر خدارومیگین و خدا هم دست شمارو خواهدگرفت از استرس ادم کم میکنه من مطمانم خدا حال همه مارو بهتر خواهد کرد انشالله
سمی جان شما هم بارداری؟ممنون از حرفای خوبت..راستش من بعضی وقتا که حالم خیلی بد میشه میخوام از خدا نا امید بشم ولی بازم میگم نه نه...خدا حتما منو می بینه باید تحمل کنی..بچه ها شما هم مثل من جوری شدین که به مرگ راضی بشین...من خیلی طاقتم کمه..وسواس فکریم روی خوابه..شما هم اضطراب وافسردگی رو باهم دارین؟
2706