2733
2734
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 434552 بازدید | 2925 پست
دوستان سلام
من متوجه شدم یک سری دکترها اصلا قرص در دوران بارداری تجویز نمیکنن مثل دکتر خودم و میگه قرص اصلا نباید استفاده بشه و بستگی به حال رو حیت هر چند وقت یکبار شوک الکتریکی به مغزت میدیم.....ولی قرص ممنوع..اتفاقا گفت نظرات یکسان نیست ولی نسخه من اینطوره
اضطراب شما چجوری هست؟
مثلا من در حالتهای خیلی خوب..یعنی اون رروز یا شب حالم خوب باشه و چیزهای خوب هم اتفاق افتاده باشه ...اضطرابم اینطوره که همش فکر میکنم الان خبر مرگ کسی(نزدیک) رو بهم میدن (بلا به دور انشالله 100 ساله بشن)
یا اینکه خبر میدن دعوا شده یا خودم رو در حالتی که دارم برای مرگ عزیزی گریه زاری میکنم میبینم وبعد شروع میکنم به گریه کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
مه با من تصمیم گرفتم همین که فهمیدم باردارم داروهامو کم کم خودم قطع کنم اخه دور از جون اگه بچم طوری بشه کسی جوابگو نیست به نظرم استرس تنها نمیتونه اونقدر بد باشه که ریسک خوردن دارو بکنی نظر شما چیه
سلام
اگه به این نتیجه رسیدی خوبه پس دیگه فکرشو نکن انشاالله بارداری خوب باشه و هیچکدوم از این حرفا نباشه
راستی اکرم چرا می خواهی الان حامله بشی تو که سنی نداری اگه صبر کنی بیماریت خوب نمیشه؟
مه با اخه خیلی بچه دوست دارم و میخوام توی غریبی تنها نباشم اصلا نمیتونم فکر کنم که به بچه فکر نکنم اما میخوام همینکه فهمیدم باردارم قطع کنم چون بیماری من اگه خوب هم بشم توی بارداری بازم میاد سراغم و چند سال باید دارو بخورم اون موقع از کجا معلوم که دیگه همین یکم اعصابم نداشته باشم تازه استرس خوردن دارو و عوارض واسه بچه حالمو بدتر میکنه همون بهتر نخورم
2706