2726
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 434284 بازدید | 2925 پست
من دکترم شهرستان کرمانه به نام دکتر ضیاالدینی. مامانم که همش تعریفشو می کنه و منم بهش ایمان دارم.
من ماه سه ام بله یکمی استرس دارم. ولی فکر می کنم با یه دکتر دیگه مشورت کن اگه گفت اشکال نداره بخور و از خدا کمک بگیر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مه با اون ماهه اول که ادم نمیدونه بارداره چی میشه من همش میگم استرس که بدتر روی بچه تاثیر میزاره درسته تو اقوامتون گفتی چی تجربه ای داشتن تجربه وسواس و استرس منظورته
2728
تقریبا همشون افسردگی همراه با اضطراب رو تجربه کردن. دکترم می گفت تاثیر استرس از خوردن قرص بدتره.
می دونی در کل فکر کنم قرص بخوری بهتره. تازه دکتر می گفت قرص در ماه اول بارداری تاثیری روی جنین نداره چون جفت کامل نشده.
من از سال 86 به طور ناپیوسته قرص می خورم. میدونی اولا که باردار شده بودم همش به خودم می گفتم کاش گذاشته بودم درمانم کامل بشه قطع می کردم بعد حامله می شدم. ولی میدونی مامانم بهم گفت اگه این کارو می کردی بازم تو بارداری عود می کرد.
مه با یعنی میگی قرصامو ادامه بدم یا سرخود قطعشون کنم من بچه رو سپردم به امام رضا و جواد الائمه تا خودشون مراقبش باشن اما بازم میترسم اخه من 4 تا قرص دارم که دکترم گفته فقط یکیشون رو تو بارداری قطع کنم اون 3 تا رو ادامه بدم
اره مه با این بیماری لعنتی ببخشید توی بارداری بازم عودذ میکنه چون بارداری هورمون رو بهم میریزه و نگرانی واسه بچه زیادش میکنه میشه بگی شما مثلا روی چی وسواس داری حالت که بد میشه چکار میشی ببخشید میخوام بدونم مثله منی
2706