2733
2739
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 434558 بازدید | 2925 پست
بچه ها جون الان خوندم که توسه ماه اول بچه تمام حالات مادر رو دریافت میکنه و تو رشد و تکاملش تاثیر داره
منم که این ماه کلی عصبیبودم و استرس داشتم
تو رو خدا کمکم کنید میترسممممممممممممممم
هیچ وقت باطن زندگیمونو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکنیم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مایا جونم شما وسواس فکری داری منم دقیقا این جوری بودم من خیلی استرس داشتم و بر عکس تو ببخشید همش اسهال داشتم همش گیر میدادم که نی نی این عیب پیدا میکنه اون عیب پیدا میکنه الان خدا رو شکر دخترم سالم و آروم هستش اصلا نگران نباش من همون موقع ها یه مقاله خوندم که هنوز ارتباطی بین سیستم عصبی مادر و جنین پیدا نکردن
قبونتون برم چه قدر شماها ماهید
هر وقت میام دغدغه هامو میگم کلی آرومم میکنید
سارا جون دقیقا همینه که شما میگی وسواس فکری گرفتممم
دعام کنید هفته دیگه سونو دارم
توکلم به خداست
2731
چه قدر خوب تبسم جان
ازتون خواهش میکنم واسه منم دعا کنین
یه روز خوبم یه روز بدددد
استرسم زیاد و کم میشه
فردا سونو دارم تو رو خدا دعا کنید همه چی خوب باشههههههه
خیلی دوستون دارمممممممممم
تبسم جان
منم تو بارداری هر کی بهم میگفت استرس نداشته باش برا نی نی ضرر داره حرصم میگرفت.
اخه مگه دست خودم بود.

تو همین سایت هم خیلی ها این جمله رو گفتن که استرس نداشته باش برا نی نی سمه.
این جمله منو دیوونه میکرد و استرسمو 10000000 برابر میکرد.

اصلا من میخوام بگم که دوستان نترسید و استرس داشته باشید .چون اگه استرس داشته باشید نی نی تون خنده رو و خوش اخلاق و مهربون میشه. باور کنید.تا دلتون میخواد استرس داشته باشید.
2738
چون اگه استرس داشته باشید نی نی تون خنده رو و خوش اخلاق و مهربون میشه. باور کنید.تا دلتون میخواد استرس داشته باشید.

جاااااااااااااان؟؟!! ...

جلل خالق !!!
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
درسته نباید به خودتون فشار بیارید که استرس نداشته باشید ...

چون مغز اینطوری عمل میکنه که هر چی بیشتر بهش فشار بیاری که کاری رو انجام بدی بدتر میکنه ...

باید رلکس بود نه به معنای زور و فشار ... به معنای آزاد گذاشتن ذهن ...

و البته استرس در بارداری تا حدی برای همه هست ... نگرانی به خصوص برای بچه ی اول ، صددرصد طبیعیه ...
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
سلام،تور رو خدا یکی کمکم کنه شب ها اصلاً آرام و قرار ندارم وقتی خوابیدم یکدفعه بدنم داغ میشه و باید سریع از جام بلند بشم عین دیوونه ها میشم اگه صدای تلویزیون زیاد باشه به شوهرم میگم کم کن اگه کم کنه میگم زیاد کنه به همه چی گیر میدم همش عصبی هستم الان توی ماهه 4 هستم و اینجوری شدم خیلی می ترسم شبها تا صبح بیدارم دلم می خواد مثل همه راحت بخوابم این داغ شدنه ناگهانی دیوونم میکنه اونم شبها میاد سراغم آیا حاله من طبیعیهههه؟؟؟کمک کمکم کنید؟ خیلی برام مهمه
شرح حال من تو صفحات اول این تاپیک هست
داروهام سرترالین و زولپیدم و پرانول
اون موقع که می خواستم تازه اقدام کنم اینجا زیاد می یومدم ولی الان همش تو تاپیک های ناباروری هستم
به نظر من شما ها وضعتون از من بهتره چون فقط مشکلتون دارو هست ولی من تو این 8 ماه که اقدام کردم و نشده افسردگیم بیشتر شده ولی سعی می کنم دوز دارو هامو بیشتر نکنم برام دعا کنید که مشکلم زود حل شه

پریسان جون دلم برات تنگ شده
2706