2733
2739
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 434560 بازدید | 2925 پست
سلاممممم.مامان ویهان جنس جدید و ارزووووووون اورده.بدووووووووین فرصت رو از دست ندین.لااقل فقط ببینید و مقایسه کنید الکی گرون نخرین.پتو کارترز اورده همه میدن 34 مامان ویهان حررررررررررراج زده 24. بدویییییییییییییین تا تموم نکرد.وایبر هم داره.09213877073
خدایاشکرکه دونیمه راکامل کردی.همسرم عاشقتم واین عشق رامدیون تک تک خوبیهایت هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلا م .تصمیم دارم بجه دار بشم فقط به خاطر وظیفه که گردنم. کلا از بچه داری بدم میاذ اگه ترس نذاشتم خودمو میکشتم. افسردگی داغونم کرده ولی نمی خوام مامانم غصه بخوره نشون نمی دم واونم گیر داده جرا مامان نمیشم. بهترین روزای عمرم داره الکی می گذره .حوصله نذارم .دکترم تهرانه وحتی حوصله ندارم برم دوباره ویزیت بشم. خدا همه مریضای روحی رو اول شفا بده که به هیچکی دردشونو هم نمی تونن بگن
برای شناخت بهتر ادما..........کافیست یکبار بر خلاف میلشان عمل کنی!...
پری جون من یه دوره بیست روزه الپرازولام خوردم منم ترس و اضطراب و حملات پانیک دارم بعد بیست روز حالم خوب شده بود تقریبا یه دوماهی ولی باز الان برگشته علاعم اصلا خوب نیستم قصد بارداری دارم رفتم دکتر زنان برام سیتالوپرام بیست نوشت یه دونه خوردم روز بعدش حالم خیلی بد شد اضطرابم چند برابر شد دیگه نخوردم الان اسم سیتالوپرام میشنوم اضطراب میگیرم ازطرفی از الپرازولام هم مینرسم اگه وابسته بشم و تو بارداری نتونم استفاده کنم چی
2738
اون یه روز که سیتالوپرام خورده بودم از صبحش تا شب همش با پانیک درگیربودم و افتضاح بیقرار شده بودم دیگه الان ازش میترسم نمیدونم چیکار کنم همه ی لحظاتم داره با ترس و اضطراب میگذره
با اینکه رفتم دکتر متخصص قلب و اکو شدم و مشکل قلبی ندارم هر روز قفسه سینه م درد داره و تپش قلب دارم و همش ازین میترسم که نکنه قلبم ...اینقد بهش فکر میکنم که حالم بد میشه تهوع میگیرم و فشارم شدید افت میکنه همش به مرگ و ..فکر میکنم نمیتونم افکارموکنترل کنم خسته شدم دیگه
سلام دوستان من ازتون خواهش میکنم قبل از اقدام ب بارداری حتما حتما مشکل روحیتونو حل کنید ب درد من گرفتار نشید منم افکار منفی کنترل نشده دارم که باعث اضطراب و یخ شدن دست و پا حالت تهوع و بی خوابی شدیدم میشه اما خدا بعد دوسال دوندگی و اقدام بهم بچه داده. چون اوایل بارداری هستم رفتم دکتر روانپزشک جرآت نکرد بم قرص اعصاب بده گفت تحمل کن خیلی سخته چطور تحمل کنم حال بدمو مشتمو ب در و دیوار میکوبم داغونم اما چاره ندارم
2706