2737
2734
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 434548 بازدید | 2925 پست
سلام خورشید(مامان لیلیا)
می خواستم اسم دکتر روانپزشک یا دکتری که تحت نظارت ایشان در دوران بارداری قرص خوردی رابدونم. من هم کمابیش حالتهای شما را دارم و می خواستم قبل از بارداری یک دکتر خوب بروم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر به من قرص هالوپریدول. اده آیا ضرری واسه جنین نداره؟ توروخدا اگه کسی اطلاعات داره یا در با داریمصرف کرده راهنماییم کنه
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست. پسرای عزیزم 92/10/26 اومدن توو بغلم. خدایا شکرت
2731
مرسی پریسان جون دکتر روانپزشک داده اما بهش اعتماد ندارم زیاد

خورشید جون اگه اومدی لطفا جواب سوال منو بده مممنون میشم
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست. پسرای عزیزم 92/10/26 اومدن توو بغلم. خدایا شکرت
2738
سلام دوستیا
منم24 سالمه پانیک دارم البته الان خیلی کم شده اما در حال حاضر اسنترا 50 و پراپرونولول 10 و گاهی که استرسم شدید میشه الپروزولام 0.5 مصرف میکنم شوهری عاشق بچه س اما میترسم واسه بارداری اقدام کنم همش میگم بچم ناقص میشه و ......
دارم دیوانه میشم..... کمکم کنین توروخدا جواب بدین من کی اقدام کنم راهنماییم کنین بچه جه مشکلی براش پیش میاد
دلم نی نی سالم وصالح میخواد خیلی وقته منتظرم خدایا خودت صلاحمونو بهتر میدونی
سلام بچه ها
سلام خورشید جون کجایی ازت در مورد اسنترا سوال داشتم؟
اگه کس دیگه ای در مورد سرترالین یا اسنترا اطلاعی داره میشه راهنماییم کنه؟
سلام fafala در مورد تاثیر اسنترا بر روی اضطراب اطلاعی داری؟
اسنترا برای اضطراب معجزه میکنه من که خیلی خوب جواب گرفتم و اقعا داروی خوبیه اما باز هم باید با نظر دکترت استفاده کنی فقط با مشورت دکترت مصرفش کن عزیزم
دلم نی نی سالم وصالح میخواد خیلی وقته منتظرم خدایا خودت صلاحمونو بهتر میدونی
2706