2410
2553
عنوان

دانلود لالایی وشعر وقصه کودکان

127183 بازدید | 113 پست
سلام دوستان

فایلهای لالایی و قصه و شعرکودکانه را براتون گذاشتم امیدوارم خوشتون بیاید

برای دیدن فایلهای بیشتر میتوانید به وبلاگ زیر مراجعه کنید

www.akx20.blogsky.com

***وبلاگ کودک سرا *** دانلود فایل های کودکانه شعر و قصه و انیمیشن و بازی اندروید و کامیپیوتر kodaksara .blogsky.com akx20.blogsky .com هرچی بخوای اینجا هست بیا ببین
سارا جون وقتی دنلود کردم و میخوام اجراش کنم باز نمیشه چرا
اسم قاشق را گذاشتی قطار....هواپیما....کشتی تا یک لقمه بیشتر بخورم! یادت هست مادر؟ شدی خلبان، ملوان، لوکوموتیوران ....، میگفتی بخور تا بزرگ بشی، آقا شیره بشی!.... و من عادت کردم که هر چیزی را بدون اینکه دوست داشته باشم قورت بدهم حتی بغض های نترکیده ام را.......... عاشقتم مامان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام دوستان عزیزم

فایلهای شعرو قصه کودکان رو در سرور جدید آپلود کردم

کار پرزحمتی و وقت گیری بود ولی چون عاشق بچه ها هستم این کارو کردم

امیدوارم لطفا شما هم شامل حال ما بشه واز تبلیغات ما حمایت کنید تا بتونم بیشتر درخدمتان باشم

رمز رو هم از رو فایلها برداشتم تا راحت باشید

موفق باشید برای سلامتی همه کودکان هم دعا کنید

فایل اول :

لالایی ها

www.akx20.blogsky.com

***وبلاگ کودک سرا *** دانلود فایل های کودکانه شعر و قصه و انیمیشن و بازی اندروید و کامیپیوتر kodaksara .blogsky.com akx20.blogsky .com هرچی بخوای اینجا هست بیا ببین
سلام

دوستان زیادی دانلود کردند مشکلی نداشتند

آهنگ های جدید وقصه های جدید به زودی در وبلاگ می گذارم
2714
آهنگ های جدید به زودی

اول تو وبلاگمی گذارم

چون بعضی روزها مثل دیروز نتونستم اصلا وارد نی نی سایت بشوم

پس می تونید هرروز به وبلاگ سربزنید
www.ketab20.blogsky.com

این فایل ها را برای دوستان عزیزم دوباره اپلود کردم

داستان صوتی بزبز قندی

02 - Boz Boz Ghandi.mp3 -

داستان صوتی سوسکی خانم

01 - Sooski Khanoom.mp3 -
02 - Sooski Khanoom.mp3 -

داستان صوتی دزد و مرغ فلفلی
0-ehterami-felfeli.wma -
هیچ کس اینجا نمی آید ؟

واقعا دوست ندارید

منکه خودم بچه ندارم ولی خیلی وقت بوددنبال این آهنگ هامی گشتم

سلام

مامان ارام جان

باید با برنامه وین رار بازش کنی

ازآدرس زیرمی تونی دانلودش کنی

http://bindownload.com/archives/1386/11/27/winrar-farsi.php

http://iranianmalezi.com/archdown/2014-winrar.html

به من خبر بده که تونستی فایل هارا باز کنی یانه ؟
2706