2733
2734
عنوان

در مورد حکیم نباتی

| مشاهده متن کامل بحث + 298705 بازدید | 1970 پست
بچه ها من دیشب تماس گرفتم با مهندس رحمانی ، که گفتند برای دخترا پدرشون بیاد من هم گفتم امکانش نیست من تهران نیستم و برام مقدور نیست فقط ازشون خواستم بهشون بگه برام دعا کنه ، ولی خیلی آروم شدم به نظرم خیلی مرد صبوری بودش گرچه من خیلی هول شدم من به همون دعا هم راضیم یه بنده خوب دعام کنه واسم خیلی ارزش داره خدایا شکرت خدایا شکرتتتتتتتت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و مسئله ای که هست ، کی خدا برای استجاب دعای بنده هاش اما و اگر گذاشته ؟ داشتم می خوندم که ، چون نمازم قضا شده ، احتمالا برای اینکه اثر نکرده ، مگه خدا برای اینکه ، من یا شما رو شفا بده نگاه می کنه به اینکه من نمازم به موقع خوندم یا تو نماز نمی خونی ؟ اگر اینطوری بود که ، لطف خدا شامل حال یه عده خیلی کمی باید می شد و این کاملا عدالت خدا رو نقض میکنه که ؟؟ و برای چی از خود خدا نمی خواهید که درمان انجام بده ؟ چرا باید به واسطه نبات و با شرط و شروط دعاتون مستجاب شه ؟ مگه خدا نگفته ادعونی استجب لکم ؟ مگه شرط گذاشته برای این که دعای بنده هاشو مستجاب کنه ؟ مگه اون که کافره بنده خدا نیست ؟ اون که حجابش درست نیست بنده خدا نیست ؟ اون که مسیحی هست بنده خدا نیست ؟ فقط ما مسلمونا بنده خداهستیم ؟ این یعنی خدا به عبادت ما احتیاج داره دیگه ، تا وقتی که من نماز نخونم بهم نمی ده ، یعنی خدا شده وسیله ! خدایا نماز می خونم تا دعامو مستجاب کنی ، خدایا این کارو می کنم به شرط اینکه اینطوری بشه ! برای استفاده از رحمت الهی نه نبات لازم هست ، نه شرط لازم هست ، نه هزینه ای لازم هست ، نه نماز اول وقت لازم هست ، اون کسایی که فرادرمانی رو تجربه کردن می فهمن که من چی دارم میگم ، ای کاش به جایی برسیم که ، نماز رو برای خودش بخونیم ، نه برای وسیله کردنش !
2728
سلام به همه دوستای گلم.روزتون مبارک.ان شاالله به حق حضرت فاطمه به زودی هممون مامان بشیم.الهی آمین. تقدیم به همتون
و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
مریم جان ان شاالله با توکل به خدا و دعا ونفس حق حضرت آقا همسری خوب و شایسته نصیبت بشه
و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
پدر مهربان احساس میکنم اطلاعات مذهبی تون خیلی کمه چرا ما به امامان و معصومین متوسل میشیم,ایا اشخاصی مانند نخودکی اصفهانی ,پیر پینه دوز, رجبعلی و غیره را میشناسید, چرا دور از کرامات ایت الله بهجت شنیده اید? چرا مردم در خونه اینجور ادمها میرن? چون از خدا ناامید شدن یا چون اینا ابرویی پیش خدا دارند? تااونجایی که من میدونم خداوند میگه بخوانید من را تا اجابت کنم شما را خواندن خدا مگه غیر از نمازی است که امثال حاج اقا روش تاکید دارن? مگه دین تاکید بر رعایت حجاب نداره? کجای حرف ایشون مغایر دین ماهست? خیلی جاها در دین به گرفتن چهله تاکید شده, داستان گوهرشاد و جوان عاشق را خوندید?
بر یوسف گمگشته زهرا صلوات
همه جای دین به نماز اول وقت توصیه شده و گفته شده اولین چیزی که سوال میشه نمازاست, ضمن اینکه ایشونهیچ هزینه ای از کسی قبول نمیکنن, حتی هدیه هم قبول نمیکنن, پس به جای زیر سوال بردن دیگران اول کنی مطالعه کنید لطفا, من قصد بی احترامی ندارم اعتقاداتم را بیان کردم
بر یوسف گمگشته زهرا صلوات
2738
حضرت اقا ملقب به پیر مهر: اجر و مزد من آشنایی بیشتر شما با خدا و اطاعت اوست. هر که اطاعت کند خدا و رسولش را یقینا کامیاب میشود.کامیابی بزرگ
پدر مهربان لطفا در مورد مسائلی که هیچ اطلاعاتی ندارید اظهار نظر نفرمایید.
پدر مهربان اولا: توکل متفاوت از توسل است.ما همیشه و در همه حال فقط وفقط توکلمان به خداوند است ولی از ائمه و معصومین توسل میجوییم چون نزد خدا آبرودارند. ابتغوا الیه الوسیله«وسیله به در خدا بیاورید»«سوره مائده آیه 35» دوما:خداوند متعال ایه ایاک نعبد را مقدم بر ایاک نستعین آورده است.یعنی اول باید عبادتمان و پیروی کردنمان را کامل کنیم بعد استمداد بخواهیم. استمرار در نماز باحال حضور. آن وقت همراه آن انجام عمل صالح و همین نماز از عمل منکر انسان را باز میدارد.سوره عنکبوت آیه45«از کتاب جلوات حق» سوما:همان شرط و شروط «به گفته شما »که باعث بشه من به خدای خودم نزدیکتر بشم به دیده ی منت
ببینید ، خانم ها ، من یک بحثی رو مطرح کردم ، می خواهید بپذیرید و برید دنبالش و یا نپذیرید چرا خدا باید دعای یک نفر رو مورد قبول واقع کنه و یکی دیگه رو نکنه ؟ مگه برای ادعونی استجب لکم شرط و شروط آورده ؟ درباره کرامات ، مثل فکر خوانی ، آینده بینی ، نفوذ در دیگران ، اینها ، اگر از جانب خداوند متعال بود ، حتما صفات خداوند متعال هم ، در این ها مشهود بود نه اینکه صفت عدالت یا ستار العیوب بودن خدا رو نقض بکنه زمانی هم که که به ائمه متوسل می شدند ، ائمه که به این ها چیزی نمی دادند بخورند ، مستقیم از سوی خدا درمان جاری می شد ، دیگه من اینجا نقشی ندارم ، بله همین ایاک نعبد و ایاک نستعین توش خیلی معانی هست ! یکیش اینکه ، خدایا فقط تورا می پرستم و تنها از تو یاری می جویم نه اینکه همه امید من به جای درمان از سوی خدا نباتی باشه که یک مخلوق خدا می ده ، و اگر این درمان الهی هست ، چرا شما دارید می گید که ،چون از خدا ناامید شدن یا چون اینا ابرویی پیش خدا دارند? خدا کجای قرآن یا در کدوم روایت یا حدیث داریم که ، آبروی شما پیش خدا از من بیشتره ؟ بار ها و بار ها به این نکته اشاره شده که ، عاشق بنده هاشه و بین بنده هاش فرق نمی ذاره ؟ همین من با همین دقیقا کار دارم ، شما وقتی که میرید سراغ این روش ها ، از لطف خدا ناامید شدید و دارید می گید که ، خدا دیگه جواب من رو نمی ده ، یا اینکه خدا دیگه من رو دوست نداره و ... فلانی آبرویی داره پیش خدا ، دعاش بهتر از من مستجاب میشه ، اون از من بهتره و توجه شما از سمت خدا منحرف میشه به سمت غیر خدا ، مگه شیطان هم همین رو نمی خواد ؟ شیطان مگه نمی خواد که ، از فستقیمو البه ، نگاه مارو منحرف کنه ؟ مگه نمی خواد که ما از لطف خدا نا امید بشیم ؟ توی احادیث و قرآن هست که ، نا امیدی بزرگترین گناه کبیره هست که انسان می تونه مرتکب بشه ، و باید بگم که ، شیطان خیلی خوب داره نقشش رو بازی می کنه در این جریان و کاری کرده که ما به جای چشم دوختن به خود خدا به نبات چشم دوختیم و برای درمان هم که خدا بدون هیچ شرطی درمان می کنه رو با کلی شرط و شروط پیچیده کردیم ، اونجایی هم که ، از ائمه استعانت می جوییم ،دیدی ما به سمت خداست ، داریم خدارو می بینیم ، وگرنه باز هم اگه از ائمه چیزی بخواهیم ، باز هم مرتکب شرک شدیم ، حالا چه برسه به نبات یعنی شما دارید با این حرفتون ، میگید که ، نبات می تونه شما رو درمان کنه ، اما خدا نمی تونه شمارو درمان کنه دیگه ؟
خانم عزیز ، شما چیزی مثل فرادرمانی رو تجربه نکردید ، برای همین ، منظور من رو متوجه نمیشید ، در این درمان ، که از سوی خداست ، هیچ شرط و شروطی آورده نمیشود ، همه بنده ها را شامل میشود ، با آشنایی این قدرت خداوند ، و این موضوع که خداوند جواب همه بنده ها را می دهد ، ما را به خدا نزدیک تر هم می کند ، و البته ، یکی از مهمترین اصولی که وجود دارد ، مسئله اختیار است ! حتی اگه کسی به بهانه درمان از شما بخواهد کار بسیار نیکویی را انجام بدهید ، باز در اختیار شما مداخله کرده ، شما اگر نماز می خوانید ، در وهله اول برای اثر اون نبات هست ، اگر حجابتان را رعایت می کنید برای اثر نبات است ، اینجا چرا شما را آزاد نمی گذارند ؟ چرا در اختیار شما به عنوان یک انسان تداخل ایجاد می کنند ؟ و اینطور که من متوجه شدم ، اگه کسی گناه کمتری داشته باشد یا کسی اگه نماز اول وقت بخواند نبات برایش کارساز است ، اگر نه نبات هم اثری ندارد می خواهم به این موضوع برسم که ، وقتی می توانید از خود خدا درمان را بخواهید چرا از خلق خدا می خواهید ؟ و اگر خدا درمان می کند که به ابزار نیازی ندارد ، این ابزار چگونه است ؟ در هر صورت شخص بنده ترجیح می دهم که ، اختیارم به عنوان یک انسان بالغ از من گرفته نشود و کاری را انجام بدهم که من را به خدا نزدیک تر کند ، نه این که هر روز نسبت به لطف او نسبت به خودم بیشتر ناامید بشم ، چرا خدا باید جواب شمارو بده ، جواب یکی دیگه رو نده ؟
یرای کسی که میفهمد هیچ توضیحی لازم نیست و برای کسی که نمیفهمد هر توضیحی اضافه است پرو فسور سمیعی
آقای محترم اینجا کسی قدرت خدا را زیر سوال نبرده کسی هم نگفته از غیر از خدا چیزی طلب شه ، امام صادق میفرمایند باز بانی دعا کنید که گناه نکرده باشی ، میپرسند یعنی چه میفرماید به دیگران بگویید برایتان دعا کنند ، شای شما خیلی انسان پاک و مستجاب الدعوه ای هستی که خوش به حالتون وقتی دعا میکنید مرغ آمین همون لحظه به شما لبیک میگه کاش ما هم مثل شما بودیم متاسفانه مد شده کسانی که نماز نمی خوانند مدت هاست ژست روشن فکرانه دستشون گرفتند و داعیه این شدند که از دیگران بیشتر میدونند و با این چیزها اتصالشون به خدا برقرار نمیشه ، من فکر میکنم ادما یمثل شما با این ژست روشن فکرانه معنای دموکراسی را متوجه شدند که برای دیگران تعیین تکلیف در اصول دین و انتخاب شون نداشته باشند کسی منکر خدا و قدرتش نیستند و کسی دل خوش به نبات نیست اصل چیز دیگری است که شما بهش توجه نکردی متاسفانه و البته قصد من روشن کردن شما نیست بلکه شناختن حدود شماست بحث فرادرمانی شما مدت هاست مطرحه ، من فکر میکنم وقتی کسانی در ابتدایی ترین عقاید دینی با هم نقطه مشترک ندارند نیمتونند به نتیجه مشترک برسند هیچ کس برای حاج آقا نماز نمیخونهههههههههههههههههههههههه
2706