2733
2739
عنوان

در مورد حکیم نباتی

| مشاهده متن کامل بحث + 298704 بازدید | 1970 پست
سلام مریم جون همونطور که سمن جون گفت باید بین ساعات ۷تا ۹ تماس بگیری.من دیشب زنگ زدم جواب ندادند بلافاصله دوباره زنگ زدم که الحمدلله جواب دادند. ان شالله شما هم موفق میشی.
یا حبیب من لا حبیب له یا رفیق من لا رفیق له
مریم جان فکر کنم زمان اذان مغرب و تایمی که برای نماز بعد از اذان هست هم ایشان جوابگو نیستند
و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مهدا جان.خوبی گلم .عزیزم مهندس رحمانی در مورد قضا شدن نماز چی گفتند؟؟
و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
2728
سلام دوستان. بله صدف جون خودم صحبت کردم. جواب خانم ها را میدهند. سمن جون خوبی گلم؟ عزیز آقای رحمانی گفتند اگر قضایش را به جا بیارید و تلاش کنید دیگه نمازتون قضا نشه اشکالی نداره. راستی سمن جون به مهسان گفتم اشکالی نداره روزهای نمازمان را با هم جابجا کنیم.
یا حبیب من لا حبیب له یا رفیق من لا رفیق له
سلام مهدا و صدف عزیزم مهدا جون خیلی ممنون که لطف کردی و جابجایی روزها رو قبول کردی.التماس دعا دوستای خوبم
مهدا جون منم ساعت 7 تا ساعت 7 و نیم تماس گرفتم جواب ندادند بعدش اذان بودش دوباره ساعت 8 و ینم زنگ زدم آزاد بودش ولی هیچ کس جوابگو نبود خوش به حالتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تونستی صحبت کنی چرا جواب نمیدند وقتی بوق آزاد میزنه خیلی تلاش کردم
2738
من دوستم هم تلاش کرده بود ولی موفق نشد آخه اون بچه اش را 6 ماهه ندیده از لحظه تولد تا الان بیمارستانههههههههههه خیلی حالش بد بود خدا کنه فردا زنگ میزنم جواب بدهههههههه دعا کنیددددددددددد جوابگو باشه
مریم جان دوستتون اگه برا خودش یا بچش میخواد وقت بگیره باید صبح روز پنج شنبه یا دوشنبه از 7 صبح تا 11 با شماره22516240تماس بگیره و نوبت بگیره.ان شاالله خودتم بتونی فردا با مهندس رحمانی صحبت کنی .التماس دعا
پنج شنبه تماس بگیری برا یکشنبه نوبت میدن.دوشنبه تماس بگیری برا چهارشنبه نوبت میدن.
عروس دریایی عکس کاربریت دل آدم و کباب میکنه. ان شاالله خدا به حق خانم فاطمه زهرا به زودی دامن هممون رو سبز کنه.الهی آمین
2706